Android TV box önerisi

Nokia'da iyiymiş. Dün "botech wzone" yarın teslim edilecek görünüyor bakalım.
Hayırlı olsun, güle güle kullan. Burdan deneyimlerini yazarsan başkalarıda faydalanabilir..

Hatta ilerde istersen uydu cihazı olarakta kullanabilirsin ek bir parça ile.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, güle güle kullan. Buradan deneyimlerini yazarsan başkaları da faydalanabilir.

Hatta ileride istersen uydu cihazı olarak da kullanabilirsin ek bir parça ile.

Eki Görüntüle 1660543

Teşekkür ederim. 1-2 hafta kullandıktan sonra yaşadığım deneyimleri aktarmayı düşünüyorum. Bu parça bana çok pahalı ucuz olsa alacaktım aslında.

Teşekkür ederim. 1-2 hafta kullandıktan sonra yaşadığım deneyimleri aktarmayı düşünüyorum. Bu parça bana çok pahalı ucuz olsa alacaktım aslında.
Arasıra takip edersin bazen indirime giriyor bu tür şeyler.

@Aydın Bekoğlu Cihazın performansından memnunsun sanırım yoksa buraya kesin yazardın:)

Son düzenleme:

Hocam merhaba deneyimlerini paylaşırsan eğer yararlanmak isterim ben de TV box almak üzereyim fakat olumsuz yorumlar nedeniyle kafam karıştı iyice cihazı önerir misin? Türkçe dil desteği mevcut mu kasma ısınma sorunları ne durumda acaba?

@4Glory uzun süre deneyimleme şansım olmadı. 1 seferde maksimum 3 saat falan kullanmışımdır. Şu ana kadar ki görüşüm fiyatını kesinlikle hak ediyor. Sadece yazılımsal sorunları düzeltme yaması veya yenilik getirmeleri gerektiği zamanlarda çok geç kalıyorlarmış.

Cihazda Android 10 var. İnternette bazıları Mayıs ayında bazıları ise haziran ayında 12 sürümü gelecek demiş. Ben yazılımsal olarak bir sorun görmedim ama dediklerine göre çok geç geliyormuş güncellemeler. Bu bir sıkıntı çünkü 5 yıl yazılım desteği sözü verilmiş alırkende bu metni gördüm ben.

Dediğim gibi kullandığım süre boyunca memnun kaldım. Hatta geçen APK yükledim cihaza. Akşam maç var onu izleyeceğim :). Puffin tarayıcı yükledim birkaç siteyi (haber, teknoloji vb.) Test ettim bence rahat. Sürekli girdiğim film-dizi sitem var onda da kullanım rahat. Şu ana kadar yaşadığım tek sorun Tivibu GO uygulaması. Telefonda bile 5-6 ay öncesine kadar sorunlu bir uygulamaydı zaten o yüzden pek sorun etmedim. Disney+ falan gayet stabil ve hızlı.

Bence alabilirsin.

Atlanta ColoVU aldım. 1 aydan fazla oldu.

HDMI 2.1
USB. 3.0
SD Kart okuyucu
Dolby Vision ve Dolby Atmos
Android 10
L1 sertifikalı. Netflix, Youtube, Prime video gibi uygulamalar 4K destekli.

Türk malı.

Temel Özellikler

Dört Çekirdeli 64-bit İşlemci

4Kp60 10-bit H.265; 4Kp60 VP9 Profile2 Kod Çözme

HDMI 2.1, CEC, HDCP2.2

Ultra Düşük Güç Tüketimi

HDR10+,HDR & HLG

DRM:Widevine L1, PlayReady SL3000

Netflixteki içerikleri gerçek 4K kalitesiyle izleyin.

Google Assistant cihazda geliyor. İçeriği oynatmak, ev cihazlarını kontrol etmek gibi fonksiyonlar için uzaktan kumandadaki mikrofon düğmesine basmanız yeterli.

YouT ube, Google Play Filmler ve TV, Google Play Müzik gibi birçok içerik ve eğlence öğesi cihazla birlikte gelmektedir.

Chromecast dahili olarak gelmekte. Fotoğrafları, videoları, müzikleri ve daha fazlasını telefonunuzdan, tabletinizden veya PC'nizden TV'nize hızla aktarabilirsiniz.

Google Play Store ile büyük ekran için binlerce uygulamaya erişin.

Geri
Yukarı