Android TV box tavsiyesi

Merhaba.

Eski bir Samsung Smart TV'imiz var fakat Smart TV'ler çok eskide kaldığı için televizyonu Android TV'ye çevirmek istiyorum. Android TV box için önerebileceğiniz ürünler var mı?

Birazcık araştırma yaptım fakat genelde TV boxların çoğuna 2 GB DDR3 RAM koymuşlar ve depolama alanları 8 GB düzeylerinde. Bu cihazlar uzun kullanımda kasma donma yapar mı? Sıkıntı çıkarır mı? Hako Pro adında bir TV box gördüm fiyatı biraz yüksek fakat 4 GB DDR4 var ve depolama alanı 64 GB seviyesinde. Google tarafından lisanslı olduğunu yazmışlar ve Android 11 destekliyor.

Sizin kullandığınız Android TV varsa deneyimlerinizi ve ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız?

Bütçem maksimum 3.000 TL.

Merhaba.

Eski bir Samsung Smart TV'imiz var fakat Smart TV'ler çok eskide kaldığı için televizyonu Android TV'ye çevirmek istiyorum. Android TV box için önerebileceğiniz ürünler var mı?

Birazcık araştırma yaptım fakat genelde TV boxların çoğuna 2 GB DDR3 RAM koymuşlar ve depolama alanları 8 GB düzeylerinde. Bu cihazlar uzun kullanımda kasma donma yapar mı? Sıkıntı çıkarır mı? Hako Pro adında bir TV box gördüm fiyatı biraz yüksek fakat 4 GB DDR4 var ve depolama alanı 64 GB seviyesinde. Google tarafından lisanslı olduğunu yazmışlar ve Android 11 destekliyor.

Sizin kullandığınız Android TV varsa deneyimlerinizi ve ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız?

TV boxlar için 2 GB RAM gayet yeterli,kullanacağınız uygulamalara göre belki depolama az gelebilir, . Hako Pro modeli çok bilindik değil, size şunlardan birini öneririm.

Xiaomi TV box 2. nesil: Xiaomi Mi Box S 4K 2. Nesil TV Box Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Botech wzone: Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Next start 4K: Next Start 4K TV Box Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Merhaba.

Yüksek RAM neyse de yüksek hafıza ne için gerekiyor size? Yani içine Android platformundaki oyunlardan mı kuracaksınız?

Ben yıllardır Amazon Fire TV Stick kullanıyorum (Önce 1080p modelini kullandım son 3 yıldır da 4K versiyonunu kullanıyorum) 8 GB hafızası, kullanılabilir alan 6GB civarlarında. Şu ana kadar hafıza dolu mesajı almadım. Oyun oynamıyorum (aslında oynuyorum ama GeForce NOW üzerinden) sadece TV uygulamaları için kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı