Android TV box tavsiyesi

Hocam peki bu cihazı aldıktan sonra normal türksat televizyon kanallarını izlemek için hala bir uydu alıcısına ihtiyaç var mıdır?

Adlarının TV Box olması yanlış anlaşılabiliyor bu cihazlarda uydu girişi yok. Her ikisini bir arada sunan cihazlar var ama onların kalitesi nasıldır hiç kullanmadım.

Yani hocam cihaz üzerinden internetten izleyebilirsiniz, fakat bu cihazların uydu girişi yok. Botech wzone modeline ekstra bir aparatla uydu takılabiliyordu sadece.
Anladım hocam. Son bir sorum daha var. Ben televizyona hem uydu alıcısını hemde tv boxu aynı anda bağlayabiliyor muyum? Yani normal tv kanalları da olsun istiyorum ve istediğim zaman android tv boxu kullanmak istiyorum böyle bir imkanım var mıdır?

Anladım hocam. Son bir sorum daha var. Ben televizyona hem uydu alıcısını hem de TV boxu aynı anda bağlayabiliyor muyum? Yani normal TV kanalları da olsun istiyorum ve istediğim zaman Android TV boxu kullanmak istiyorum böyle bir imkanım var mıdır?

Evet, televizyonun arkasında HDMI girişi varsa oluyor, ben de öyle kullanıyorum zaten.

Anladım hocam. Son bir sorum daha var. Ben televizyona hem uydu alıcısını hemde tv boxu aynı anda bağlayabiliyor muyum? Yani normal tv kanalları da olsun istiyorum ve istediğim zaman android tv boxu kullanmak istiyorum böyle bir imkanım var mıdır?

Hocam tabi ki, yapacağınız tek şey TV kumandasından girişi değiştirmek. TV Boxı HDMI üzerinden TV'ye bağlayacaksınız.

Bu arada hem uydu hem TV Box olarak şu cihazı da inceleyebilirsiniz. Ama bence buna gerek yok kendi uydu alıcınızdan memnunsanız.

Hocam tabi ki, yapacağınız tek şey TV kumandasından girişi değiştirmek. TV Boxı HDMI üzerinden TV'ye bağlayacaksınız.

Bu arada hem uydu hem TV Box olarak şu cihazı da inceleyebilirsiniz. Ama bence buna gerek yok kendi uydu alıcınızdan memnunsanız.

Kendi uydu alıcımızda şuanda herhangi bir problem yok hocam gayet düzgün çalışıyor tavsiye için teşekkürler. Bu IP TV muhabbeti nasıl oluyor hiç araştırmadım android tv ye oluyor mu o?

Yeni konular

Geri
Yukarı