Android TV Box Önerisi

ErdemSağlam

Hectopat
Daha fazla  
Eski bir TV için Android TV Box almam gerek.Aradığım özellikler; Netflix 1080P rahat çalıştırsın. Normal kullanımda donma yapmasın ve bluetooth özelliği olsun. Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chormecast 2 olabilir. Hiç denemedim ama bir ara ürünü araştırmıştım. Görüntü takılması gibi sorunlar yaşayanı görmedim. Fakat film sitelerinden izlerken takılmalar falan olduğunu birkaç kişi söylüyordu ne kadar doğru bilemem. Netflix ise sıkıntısız çalışıyor. Zaten Netflix alacaksanız bir problem olmaz. Bluteooth özelliği istemişsiniz fakat maalesef bunda yok. Bana göre bu yeterli gelecektir.
Ürünün linki: Google Chromecast 2 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Biraz daha özellikli bir şey isterseniz Xiaomi Mi Box var. Biraz daha fazla para verip bunu alabilirsiniz. Üstelik 4K. Ayrıca donma ve takılma gibi sorun yaşayanları görmedim. Bluetooth 4.2 özelliği mevcut.
Ürünün linki: Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR - Dolby Fiyatı

Şahsen bütçe sıkıntınız yoksa Xiami Mi Box tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:
Chormecast 2 olabilir. Hiç denemedim ama bir ara ürünü araştırmıştım. Görüntü takılması gibi sorunlar yaşayanı görmedim. Fakat film sitelerinden izlerken takılmalar falan olduğunu birkaç kişi söylüyordu ne kadar doğru bilemem. Netflix ise sıkıntısız çalışıyor. Zaten Netflix alacaksanız bir problem olmaz. Bluteooth özelliği istemişsiniz fakat maalesef bunda yok. Bana göre bu yeterli gelecektir.
Ürünün linki: Google Chromecast 2 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Biraz daha özellikli bir şey isterseniz Xiaomi Mi Box var. Biraz daha fazla para verip bunu alabilirsiniz. Üstelik 4K. Ayrıca donma ve takılma gibi sorun yaşayanları görmedim. Bluetooth 4.2 özelliği mevcut.
Ürünün linki: Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR - Dolby Fiyatı

Şahsen bütçe sıkıntınız yoksa Xiami Mi Box tercih etmeniz daha iyi olacaktır.
Xiaomi güzel lakin pahalı değeride bluetooth yok. Bluetooth klavye ve kulaklık kullanacağım. İlgilendiğin için teşekkürler.

Dikkat edilmesi gereken nokta bir çok android box'un lisanssız olması sebebi ile youtube ve netflix de 720p üstü açamaması sıkıntısı olması. Tavsiyem 1080p destekli 2. el bir apple tv almanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı