Tabletten Android TV Box Yapma

troyn666

Hectopat
Ekranı bozuk eski bir tabletle Android TV box yapmak istiyorum. Mini HDMI'dan normal girişe çevirerek televizyona takıp OTG kablo sayesinde klavye fare takınca kullanabiliyorum fakat sıkıntım şu ki tablet eski olacağından epey yavaş. Özellikle tarayıcıya girdiğim zaman veya Youtube'a girdiğim zaman açıkçası kullanma kalitesi vermiyor. Ben de Play Store üzerinden çok basit sade bir RAM indirdim ve hız aşırtma yaparak katkısı olur diye düşündüm fakat pek becerebildiğim söylenemez. Acaba buna ROM vb. şeyler yükleyerek Android TV benzeri bir şey yapmak mümkün mü?
Veya fiziksel olarak RAM gibi değerlerini değiştirmek RAM vesaire eklemek mümkün mü? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not : Kendim yapmak satıyorum hazır satın almak istemiyorum lütfen yorum yaparken buna göre yaparsanız sevinirim.

Google Play üzerinden RAM indirmek derken ne demek istediğinizi anlamadım. Ve maalesef tabletlerde RAM takviyesi yapılmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı