Çözüldü Android TV Box'tan root kaldırmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar ben gerçekten bu konulardan hiç anlamam ama rastgele olayı çözdüm. şöyle android televizyonumda üç gündür root hatası veriyordu inat TV açılmıyordu.inat box pro yu indirdim oradaki inat box indir linkini kopyalayıp inat box ı tekrar indirip yükledim sorun ortadan kalktı. Dedim ya ben bu işlerden hiç anlamam nasıl olduğunu bilmiyorum
Google dan Apk SuperSu uygulamasını indir sonra orda da start de daha sonra ayarlara git aşağı kaydır ta ki root kaldırma tuşunu göreceksin o tuşa basman gerekecek

Onun haricinde olmadıysa
Aşağıdaki seçeneği deneyebilirsin

Magisk diye bir uygulama var Google'dan kolayca APK indirebilirsin. Onu indirdiğinde cihazın önce rootlu olduğunu doğruluyorsun sonra uygulamada uninstall diye bir seçenek olmalı aşağıda ona bastığında ekrana seçenekler gelirse “complete uninstall” (2.seçenek) dediğinde silinmesi gerek aşağıdaki video dan da takip edebilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bu uygulamaları indirmek için google a sadece uygulama adından sonra apk indir yaz ilkine tıkla ve indir)

Son düzenleme:
bu dediklerinizi yaptım hatta bir sürü yol denedim ama olmadı Impactor Universal Unroot ile rootu kaldırdım root-checker ile kontrol ettim kalkmıs görünüyor ama inatbox yine root algılıyor olmadı yani çözüm bulan biri olursa çok memnun olacağım

hatta a95x f3 var root swich var kapatıp açılabiliyor onda bile root hatası veriyor bu inat sanırım artık inatbox bitti bizim için

Son düzenleme:
Bu dediklerinizi yaptım hatta bir sürü yol denedim ama olmadı ımpactor universal unroot ile rootu kaldırdım Root Checker ile kontrol ettim kalkmıs görünüyor ama inatbox yine root algılıyor olmadı yani çözüm bulan biri olursa çok memnun olacağım.

Hatta A95X F3 var root swich var kapatıp açılabiliyor onda bile root hatası veriyor bu inat sanırım artık inatbox bitti bizim için.

Sıkıntı ve çözümü iyi araştırdın mı? Çünkü root kaldırmak normal Android telefondan daha zor olabilir.

Arkadaşlar ben gerçekten bu konulardan hiç anlamam ama rastgele olayı çözdüm. şöyle android televizyonumda üç gündür root hatası veriyordu inat TV açılmıyordu.inat box pro yu indirdim oradaki inat box indir linkini kopyalayıp inat box ı tekrar indirip yükledim sorun ortadan kalktı. Dedim ya ben bu işlerden hiç anlamam nasıl olduğunu bilmiyorum

Çözüm
slm arkadaşlar bende de son güncellemeden sonra root hatası alıyorum hi level hl 39dal13 android televizyonum vardı son güncellemeye kadar ne güzel izliyordum ama malesef şuanda izleyemiyorum konu hakkında bir bilen veya yardımcı olabilecek birileri varmı

Geri
Yukarı