kresilias

Decapat
Arkadaşlar herkese merhaba. Sorum başlıktaki gibi, en fazla 8.700 TL bütçem var. Bu fiyata önerebileceğiniz TV'ların linkini paylaşırsanız sevinirim bu arada Android TV' mi yoksa Smart TV' mi daha iyidir onu da cevaplarsanız çok sevinirim, ben genellikle internetten tarayıcıyla film izlemeyi, Netflix, Tivibu GO, YouTube vs. arada bir izlemeyi istiyorum ekran çözünürlüğü normalin bir tık üstü olsun yeterli benim için sizce hangi marka almalıyım aklımda en çok "Vestel" var ama acaba "Samsung" veya "LG" markaları da iyi midir cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

LG'nin Smart TV sistemi webOS tur WebOS'tan önce netcast isminde bir sistem kullanıyorlardı. WebOS'un eski versiyonlarında Spotify gibi uygulamalar yok ama Netflix ve youtube halen mevcuttur. Samsung Tizen OS kullanmaktadır. Tizen OS iyi çalışır fakat gelecek yıllarda uygulamalar çok sıkıntı çıkartabilir. Philips Android TV kullanmaktadır. Android TV de Play Store'daki uygulamaların bir kısmı mevcuttur. Benim tercihim her zaman LG almanız yönündedir.

Sony, Samsung, LG 😊

Sony eskiden daha güzel TV'ler yapıyordu şimdi kaliteleri biraz düştü.

LG'nin Smart TV sistemi webOS tur WebOS'tan önce netcast isminde bir sistem kullanıyorlardı. WebOS'un eski versiyonlarında Spotify gibi uygulamalar yok ama Netflix ve youtube halen mevcuttur. Samsung Tizen OS kullanmaktadır. Tizen OS iyi çalışır fakat gelecek yıllarda uygulamalar çok sıkıntı çıkartabilir. Philips Android TV kullanmaktadır. Android TV de Play Store'daki uygulamaların bir kısmı mevcuttur. Benim tercihim her zaman LG almanız yönündedir.

Sony eskiden daha güzel TV'ler yapıyordu şimdi kaliteleri biraz düştü.
LG arkadaşın bütçesinde yok gibi maalesef.

Geri
Yukarı