Smart TV vs Android TV

cnbzk

Centipat
Herkesin tahmin ettiği gibi bende televizyon almayı düşünüyorum ancak Smart TV ve Android TV arasında kaldım. Bunların arasındaki fark nedir?

Smart TV dediğin şeyin de Android TV olma ihtimali var. Smart TV genel olarak içinde işletim sistemi bulunduran akıllı televizyonlara verilen isimdir. Bazı üreticiler Android TV işletim sistemi yerine kendi işletim sistemini kullanır.(Samsung, LG gibi.) Ama benim tavsiyem eğer Android telefon ve Google Chrome kullanıcısı iseniz Android TV alın ve ekosistemin güzel özelliklerinden yararlanın.

Smart TV dediğin şeyin de Android TV olma ihtimali var. Smart TV genel olarak içinde işletim sistemi bulunduran akıllı televizyonlara verilen isimdir. Bazı üreticiler Android TV işletim sistemi yerine kendi işletim sistemini kullanır.(Samsung, LG gibi.) Ama benim tavsiyem eğer Android telefon ve Google Chrome kullanıcısı iseniz Android TV alın ve ekosistemin güzel özelliklerinden yararlanın.
Forumda yeniyim dostum kusura bakma :) Benim demek istediğim Normal Smart TV ve Android Smart TV
Android tvlerin bir müddet sonra belleği doluyor ve sıfırlanmıyor googleden bir araştırma yapın daha detaylı bilgiye ulaşırsınız.
Anladım dostum ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı