Android video indirme programı

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Merhabaiar Android'de bağımsız bir șekilde video indirme programı yada sitesi ya da yöntemi bilen var mı? Aslında ben film indirmek istiyorum bunun için bana önerisi sunabilecek var mı? Hatta site ismi versem soylesem bir sorun olur mu?

TubeMate yi deneyebilirsiniz.
Tubemote mi?
Youtube Go kullanabilirsin.
Videoder öneririm.
TubeMate yi deneyebilirsiniz.

Ben fullfilmizle, hdfilmcehennemı, filmizlesene vb. sitelerden indirmek istiyorum. HD kalitede 1080p yada en kötü ihtimalle 720p olarak indirmek istiyorum. PC'den idm ile indirebiliyorum fakat onun içinde İnternet cafeye gitmem lazım. Internet kafeye gidince de orada bilgisayarda oyun falan oynayanlar olduğu zaman indirmek de uzun sürüyor. Benim Karşı komşum da internet aldı dedim bana da wifi nin şifresini verir misin? O da şifreyi verdi. Ben de dedim telefondan indireyim evde zaten PC yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-02-14-11-50-32.png
    Screenshot_2019-02-14-11-50-32.png
    122,9 KB · Görüntüleme: 199
Son düzenleme:
Tubemote mi?

Ben fullfilmizle, hdfilmcehennemı, filmizlesene vb. sitelerden indirmek istiyorum. HD kalitede 1080p yada en kötü ihtimalle 720p olarak indirmek istiyorum. PC'den idm ile indirebiliyorum fakat onun içinde İnternet cafeye gitmem lazım. Internet kafeye gidince de orada bilgisayarda oyun falan oynayanlar olduğu zaman indirmek de uzun sürüyor. Benim Karşı komşum da internet aldı dedim bana da wifi nin şifresini verir misin? O da şifreyi verdi. Ben de dedim telefondan indireyim evde zaten PC yok.
TubeMate den dedğiniz şeyleri yapablirsiniz. Sadece Youtube değil. IDM gibi düşünün. TubeMate den film indireceğiniz sayfaya giriyorsunuz. Daha sonra IDM gibi yanda indir butonu çıkıyor hangi kalitede indirmek istediğinizide soruyor. Bence deneyebilirsiniz.

TubeMate den dedğiniz şeyleri yapablirsiniz. Sadece Youtube değil. IDM gibi düşünün. TubeMate den film indireceğiniz sayfaya giriyorsunuz. Daha sonra IDM gibi yanda indir butonu çıkıyor hangi kalitede indirmek istediğinizide soruyor. Bence deneyebilirsiniz.
Tubemote farkı bir uygulma, TubeMate farklı bir uygulama mı? Çünkü Play Store da TubeMate yok Tubemote var onunda resmi bu
369592

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı