Android vs iPhone

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Baylar ve bayanlar! Türkiye'nin vazgeçilmez telefon kısaylama formuna hoş geldiniz! Taam kısaca iPhone mu Android mi cevaplarınızı bekliyorum.

Ama lütfen boş cevap bırakmayın. (örneğin iPhone deyip kapatmayın) seçtiğiniz telefonu neden seçtiğinizi, diğerini neden seçmediğinizi, kısaca kafanızdan ne eserse onları yazmayı unutmayın.

Tabii böyle deyince kesinlikle de kararlara saygılı olmak da zorunlu. Hiç kimse sizin sevdiğiniz telefonu, markayı sevmek zorunda değil ki siz de zorunlu sevmezsiniz. Herkes özgürdür. Herkesi kendinizle aynı yapmayı derhal bırakın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stabillik konusunda iOS.
Ben Android'in geniş dünyasını sevdiğim için iOS ve Android cihaz arasında kalsam Android seçerim.

Baylar ve bayanlar! Türkiye'nin vazgeçilmez telefon kısaylama formuna hoş geldiniz! Taam kısaca iPhone mu Android mi cevaplarınızı bekliyorum.

Ama lütfen boş cevap bırakmayın. (örneğin iPhone deyip kapatmayın) seçtiğiniz telefonu neden seçtiğinizi, diğerini neden seçmediğinizi, kısaca kafanızdan ne eserse onları yazmayı unutmayın.

Tabii böyle deyince kesinlikle de kararlara saygılı olmak da zorunlu. Hiç kimse sizin sevdiğiniz telefonu, markayı sevmek zorunda değil ki siz de zorunlu sevmezsiniz. Herkes özgürdür. Herkesi kendinizle aynı yapmayı derhal bırakın lütfen.

Stabilizasyon, yazılım desteği, kalite, güvenlik ve cihazın ömrü olarak iOS daha iyi.

Rahatlık, ROM seçenekleri, daha özelleştirilebilir olması, APK indirme vb. konularda Android daha iyi.

Ben özelleştirmeler, apklar vb. ile haşır neşir olduğum için Android cihaz tercih ederim daima, ama standart kullanıcı için iOS Android'e göre daha iyi olur.

Öncelikle Android ile IPhone'u karşılaştırmak imkansız.
Birisi yazılım birisi ise bir telefon serisinin adı.
iOS ile Android'i karşılaştıracak olursak @Elan Morin Tedronai hocam çok güzel cevaplamış + olarak şunu söylemek istiyorum.
Android kötü falan değil.
Birazdan gelirler çünkü de o yüzden bunu buraya bir not bırakayım :)

iPhone cihazlar ile Android cihazları karşılaştıracak olursak.
Android cihazları 8000 TL'ye kadar tercih etmek mantıklı.
SE 2020 var ancak o cihazında ekranı ve bataryası gerçekten kötü.
Bu yüzden o bütçelere de Android daha mantıklı ama SE 2020'de tercih edilebilir tabii.
Yüksek bütçede ise iPhone seçmek genel olarak daha mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı