Android X86 uygulamalar açılmıyor

Akiserius

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC Type : Laptop
PC Name : Casper Excalibur G900
GPU: Nvidia GeForce RTX 2060
CPU: İntel Core i7 10750h
SSD: 500 GB 1GB Write/Read
HDD: 1 TB 7200Rpm 64 Cachhe
RAM: 16 GB 3200Mhz
Merhaba, değerli Technopat Sosyal kullanıcılar geçen gün bir Android emulator lazım oldu bende direk VirtualBox'dan yani direk sanal makine olarak kurayım dedim ancak emulatorde bazı uygulamalar çalışmıyor örneğin Instagram yazıları okunmaz şekilde çalışıyor TikTok direk çöküyor vs acaba bu sorunu daha önce yaşıyan oldu mu? Bana local olan bir durum mu yoksa başka yaşayanlar var mı ve çözümünü bilen var mıdır acaba?

Saygılarımla...

İyi sosyaller...

Son düzenleyen: Moderatör:
Android_x86 son sürümleri hatalıydı ARM desteği konusunda. Ayarlardan bir ayarı açmanız lazım. Ancak en son baktığımda Android 7.1'in sonrasındaki tüm sürümlerde bu bozuktu. Cihazınız destekleniyorsa Bliss OS kurmanızı veya FydeOS kurmanızı öneririrm.

Android_x86 son sürümleri hatalıydı ARM desteği konusunda. Ayarlardan bir ayarı açmanız lazım. Ancak en son baktığımda Android 7.1'in sonrasındaki tüm sürümlerde bu bozuktu. Cihazınız destekleniyorsa Bliss OS kurmanızı veya FydeOS kurmanızı öneririrm.

BlissOS denedim bundan önce oda başarısız çıktı. Fydeosuda şu an denedim ancak kurmayı bir türlü başaramadım, yardımcı olabilir misin acaba dostum?

BlissOS denedim bundan önce oda başarısız çıktı. Fydeosuda şu an denedim ancak kurmayı bir türlü başaramadım, yardımcı olabilir misin acaba dostum?
Ne konuda bir hata yaşadınız?

Bu siteden cihazınıza göre olanı indiriyorsunuz fakat VMWare için özel bir ISO var. VirtualBox için yok. Diğer ISO'larda çalışır mı fikrim yok. Denemeniz lazım.

Ne konuda bir hata yaşadınız?

Bu siteden cihazınıza göre olanı indiriyorsunuz fakat VMWare için özel bir ISO var. VirtualBox için yok. Diğer ISO'larda çalışır mı fikrim yok. Denemeniz lazım.
knk sorunda orda zaten .ova olarak iniyor ancak bana .iso lazım ki virtual boxa kurayım bi fikrin varmıdır acaba ?

knk sorunda orda zaten .ova olarak iniyor ancak bana .iso lazım ki virtual boxa kurayım bi fikrin varmıdır acaba ?

Ova dosyasini VirtualBox'a da ekleyebilirsiniz sanirim. Illa ISO olacak diye bir gerekce yok.
VirtualBox'a eklenmezse VMWare'in deneme surumunu kullanin o zaman.

Bircok alternatif yol varken hicbirini secmemeniz garip.

Ova dosyasini VirtualBox'a da ekleyebilirsiniz sanirim. Illa ISO olacak diye bir gerekce yok.
VirtualBox'a eklenmezse VMware'in deneme surumunu kullanin o zaman.

Bircok alternatif yol varken hicbirini secmemeniz garip.

OVA'yı kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı