Çözüldü Android'de Mobil Veriyi, Bluetooth'u ve Uçak Modunu Kilit Açılmadan Kontrol Etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar telefonum Samsung Galaxy A7 2017 ve kilit ekranında iken mobil veri, uçak modu, Bluetooth gibi özellikleri açıp veya kapatmaya çalıştığımda kilit ekranın açılmasını istiyor. Bunu nasıl iptal edebilirim? Bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilit açılmalı. Kilit kaldırılmadan maalesef mümkün değil. Belli konumlarda şifre sormamasını istiyorsanız, Güvenlik ayarlarından Smart Lock'u açın ve konum ekleyin.

Telefonun çalınma gibi durumlarda kapatılarak kullanım dışı kalmamasını sağlar. @Asım Demir dediği gibi Smart Lock kurulumu yaparak önceden ayarladığın konumlarda telefonu şifresiz kullanmayı sağlayabilirsin.

O özelliği güvenlik amaçlı mı koyuyorlar? Eğer öyleyse hiç ayarlarla oynamaya gerek yok.

Bende de aynı sorun vardı. Biraz kurcalayınca buldum. Ayarlar>Kilit Ekranı ve Güvenlik>Güvenli Kilit Ayarları. Buraya geldiğinde ağ ve güvenliği kilitle var onu kapatırsan kilidi açmadan yapabiliyorsun. Bir dene istersen.

Bende de aynı sorun vardı. Biraz kurcalayınca buldum. Ayarlar>Kilit Ekranı ve Güvenlik>Güvenli Kilit Ayarları. Buraya geldiğinde ağ ve güvenliği kilitle var onu kapatırsan kilidi açmadan yapabiliyorsun. Bir dene istersen.
Denedim, çalıştı. Ayrı bir konu açıp özetlemenizi tavsiye ederim.

Dediginiz gibi yaptım ve oldu. Teşekkür ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı