Android'den IOS'a geçilir mi?

Geçilir neden geçilmesin. Yani, isteğiniz bu yönde ise. Ama bu geçişten sonra "Allah allah yahu nerelere geldim ben böyle" gibi bir tepki vermeniz olası. :)

Telefonunuza mağaza dışındaki yerlerden uygulama indirmiyorsanız ve sade, hızlı, güvenli bir işletim sistemi kullanmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Dört yıldan fazla süredir iOS kullanmaktayım, tavsiye ediyorum. İlk zamanlarda biraz garipsemeniz gayet normal olacaktır, zamanla alışacağınızı düşünüyorum.

Telefonunuza mağaza dışındaki yerlerden uygulama indirmiyorsanız ve sade, hızlı, güvenli bir işletim sistemi kullanmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Dört yıldan fazla süredir iOS kullanmaktayım, tavsiye ediyorum. İlk zamanlarda biraz garipsemeniz gayet normal olacaktır, zamanla alışacağınızı düşünüyorum.
Hmm anladım teşekkürler.

Bence IOS'a geçiş yapmak için bir macbook sahibi olmak gerekli. Macbook sahibi olmadıktan sonra tam anlamıyla IOS'un özelliklerini kullanamıyorsun.

İphone pahalı ama telefonu 2. El satarken verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz eğer temiz bakarsanız. 2-3 binlik telefonlar için değil ama mesela 4800’e Samsung s10e yerine 6500’e iPhone XR alırsanız telefonu satarken fazladan verdiğiniz paranın karşılığını görürsünüz .

Yeni konular

Geri
Yukarı