Android'den IOS'a geçilir mi?

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben çok uzun zamandır Android kullanıcısıydım ve biraz yeni şeyler tecrübe etmeyi, farklı şeyler tatmaya karar verdim. Zaten en son ki Samsung A5 telefonum formata rağmen yavaşlamaya devam ediyordu. Her neyse lafı uzatmaya gerek yok sizce IOS'a geçeyim mi yoksa böylesi iyi mi?

-Windows OS bir PC'ye sahibim.
-Fazla APK program kullanmam.
-Müzikler için PC'den indirip telefona atmak istiyorum. IOS'da böyle bir özellik var değil mi? Ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyoruzdur umarım. (Spotify'da bazı eski şarkılar yok)
-Herhangi bir akıllı saatim yok. Almayı da düşünmüyorum.

Müzikleri indirip telefona atamıyorsunuz maalesef Apple Music, YouTube Music'ya da Spotify kullanmak zorundasınız gibi bir şey APK zaten unutun bütçenize kalmış bir şey gerçekten bakılınca rahatlık ve stabil bir işletim sistemi ve telefon bence alınır.

Müzikleri indirip telefona atamıyorsunuz maalesef Apple Music, YouTube Music'ya da Spotify kullanmak zorundasınız gibi bir şey APK zaten unutun bütçenize kalmış bir şey gerçekten bakılınca rahatlık ve stabil bir işletim sistemi ve telefon bence alınır.

Hocam aslında onun bir yolu var. Browser benzeri uygulamalar oluyor. YT de istediğin müziğe giriyorsun sonra üç noktadan indir diyorsun indiriyor uygulamaya. Müzik veya MP 4 olara dinliyorsun/izliyorsun.

Bir nevi YouTube GO gibi.

Müziksiz olmaz ya. Kötü oldu atamama olayı

Hocam aslında onun bir yolu var. Browser benzeri uygulamalar oluyor. YT de istediğin müziğe giriyorsun sonra üç noktadan indir diyorsun indiriyor uygulamaya. Müzik veya MP 4 olara dinliyorsun/izliyorsun.

Bir nevi YouTube GO gibi.
Snaptube gibi uygulamalar mı? Şu an ben de onu kullanıyorum MP4 MP3 için. IOS'da da varsa çok güzel. Fakat IOS'da APK ya, yani apple store'dan başka bir şey indirilmiyor diye biliyorum da hatam varsa düzeltin.

Snaptube gibi uygulamalar mı? Şu an ben de onu kullanıyorum MP4 MP3 için. IOS'da da varsa çok güzel. Fakat IOS'da APK'ya, yani Apple Store'dan başka bir şey indirilmiyor diye biliyorum da hatam varsa düzeltin.

Hocam şöyle. Şimdi düz App Store'da top browser vb. diye appler var onu indirdiğinde indirilenler, tarayıcı falan var tarayıcıdan sen YouTube'a girip şarkıya girdiğinde sekmelerden download olacak bir yerde ona basarsan müzik, indirilenler kısmına gidecek ve dinleyecebikeceksin. Bu yöntem 1.

2. olarak da modlu Spotify, YouTube benzeri.
Uygulama indiriyorsun. Bunun işlemi de bazı sitelerden 3.parti Store'lar indiriyorsun işte orada normal Store da olmayan oyunlar, uygulamalar, modlu şeyler var onlardan birine install diyorsun ve iniyor. Karışık gelmiş olabilir zaten yabancı kanallarda videoları var (how to download modded Spotify tarzı aramalar yaparsan bulabilirsin).

3. bir de bilgisayarın varsa oradaki indirilmiş şarkıları telefona aktarabilirsin iTunes ile.

iOS kısıtlı bir işletim sistemi o yüzden bu kadar karışık. Bütün bu işlemler bir yana Android'de direk APK veya MP3 indiriyorsun 1-2 dakikada 😃.

Hocam şöyle. Şimdi düz App Store'da top browser vb. diye appler var onu indirdiğinde indirilenler, tarayıcı falan var tarayıcıdan sen YouTube'a girip şarkıya girdiğinde sekmelerden download olacak bir yerde ona basarsan müzik, indirilenler kısmına gidecek ve dinleyecebikeceksin. Bu yöntem 1.

2. olarak da modlu Spotify, YouTube benzeri.
Uygulama indiriyorsun. Bunun işlemi de bazı sitelerden 3.parti Store'lar indiriyorsun işte orada normal Store da olmayan oyunlar, uygulamalar, modlu şeyler var onlardan birine install diyorsun ve iniyor. Karışık gelmiş olabilir zaten yabancı kanallarda videoları var (how to download modded Spotify tarzı aramalar yaparsan bulabilirsin).

3. bir de bilgisayarın varsa oradaki indirilmiş şarkıları telefona aktarabilirsin iTunes ile.

iOS kısıtlı bir işletim sistemi o yüzden bu kadar karışık. Bütün bu işlemler bir yana Android'de direk APK veya MP3 indiriyorsun 1-2 dakikada 😃.
Bilgisayardaki müzik dosyalarını PC'ye atabiliyorsak ne güzel. Kararımı verdim ben arkadaşlar. Teşekkür ediyorum tekrardan yanıtlarınız için.

Geri
Yukarı