Android'den IOS'a geçilir mi?

Mistralcoo

Hectopat
Daha fazla  
Bu zamana kadar hep Android kullandım Samsung, htc, Sony şu anda güncel olarak Huawei P20 PRO kullanıyorum. iPhone kullanmadığım için ilgimi çekmiyor değil.
Apple tarafında düşündüğüm telefon iPhone 11 olabilir. Sizce geçmeye değer mi?

Şu anlık memnunum fakat ileride geçsemmi diye düşünüyorum.

Hangi modeli kullanıyorsunuz?

Ben iPhone 5 kullandim 2019 sonu sonra iPhone 7 128 GB aldim iOS 15 son demlerine kadar kullanacagim sonra ise yeni bir iPhonena gecis yapacagim.

Geçilir. iPhone çok güzel telefon. Android'ciler kaliteden ne anlar?
iPhone X için "ımm" ( kahveden alınan keyif sesi), neleri mi vermezdim.
Mahmood Coffee selamlar XD.

Aşırı pahalı bir fiyatı olmasa ben de denerdim neymiş bu iPhone'u bu kadar özel yapan diye. Fakat hiçbir telefon o kadar fazla para vermeye değmez. iPhone zenginler ve kendini zengin hissetmek isteyen kredi kartı borç batağı sakinleri için ideal bir telefon.

Ben ilk çıktığında LG G4 Beat alıp 1.5 sene kadar falan katlanabilmiştim. Daha sonra büyük bir zıplama yapıp 8 Plus’a geçtim ve aldığım en iyi karar olabilir hala kullanıyorum. LG son haftalarında kendi kendine şarkılar falan çalıyordu ve şarj girişi mahvolmuştu. Benimki uçuk bir örnek olabilir ama iPhone gerçekten çok çok çok daha uzun ömürlü. Şu an androidler eminim daha iyidir ama ömrü iPhone kadar uzun olan bir android henüz yok. O yüzden imkanın varsa geç derim. Hem İOS kullanması daha kolay bir os.

Yeni konular

Geri
Yukarı