Android'den iOS'a geçince PUBG hesabı "Güvenlik uyarısı" hatası veriyor

AyhanEge16

Femtopat
Daha fazla  
Geçen hafta Android'den iOS'a geçtim ve PUBG hesabımı kaybettim. Sebebi ise PUBG hesabıma sadece Google ile giriş yapıyordum, başka bir bağlantı kuramıyordum çünkü güvenlik uyarısı hatası veriyordu. Arkadaşım dedi ki bana ayarlardan maile gir oradan kendi Gmail'ine giriş yap, sonra oyunun giriş ekranına gel ve oradan "e-posta ile bağlan" kısmına kendi e-postanı gir dedi. Şu an deneyemiyorum, dediği doğru mu deneyen oldu mu bir şey bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Android'den IOS'a geçtim ve PUBG hesabımı kaybettim. Sebebi ise PUBG hesabıma sadece Google ile giriş yapıyordum, başka bir bağlantı kuramıyordum çünkü güvenlik uyarısı hatası veriyordu. Arkadaşım dedi ki bana ayarlardan maile gir oradan kendi Gmail'ine giriş yap, sonra oyunun giriş ekranına gel ve oradan "e-posta ile bağlan" kısmına kendi e-postanı gir dedi. Şu an deneyemiyorum, dediği doğru mu deneyen oldu mu bir şey bilen var mı?

PUBG oynamadığım için kesin bir şey bilmiyorum. Genelde tüm oyunlarda Facebook'a bağlan diye bir seçenek var. Android bir telefonda hesabınıza giriş yapıp daha sonra Facebook'a bağlayın. IPhone'ye de oyuna başlatıp Facebook ile giriş yapın.

PUBG oynamadığım için kesin bir şey bilmiyorum. Genelde tüm oyunlarda Facebook'a bağlan diye bir seçenek var. Android bir telefonda hesabınıza giriş yapıp daha sonra Facebook'a bağlayın. IPhone'ye de oyuna başlatıp Facebook ile giriş yapın.

O zamanda güvenlik uyarısı hatası veriyor alakasızca.

Yeni konular

Geri
Yukarı