Android'den iOS'a WhatsApp aktarma

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Elimde bir iPhone 12 ve bir Android cihaz var. WhatsApp verilerini aktarmam gerekiyor. IOS'a taşı uygulamasıyla denedim fakat WhatsApp verilerini aktarmadı. Nasıl aktarabilirim?
Whsatsapp aktarma koşullarına baktım. Tek karşılamadığım "iki cihazın da güç kaynağına bağlı olması" koşuluydu. Bu koşulu da sağlarsam mesajlar aktarılır mı? Ona göre cihazı sıfırlayıp tekrar deneyeceğim.

WhatsApp Görsel 2024-01-23 saat 20.19.06_f27489db.jpg

Ya bu iğrenç ve mide bulandırıcı bir süreç. 3-4 defa yapmak ve her defasından tekrar ede ede denemek zorunda kaldım. Canı isterse oluyor. İstemezse olmuyor. 10 kere telefon sırıflrayıp denediğim olmuştu. Tekrar deneyip duracaksın olana kadar.

Elimde bir iPhone 12 ve bir Android cihaz var. WhatsApp verilerini aktarmam gerekiyor. IOS'a taşı uygulamasıyla denedim fakat WhatsApp verilerini aktarmadı. Nasıl aktarabilirim?
Whsatsapp aktarma koşullarına baktım. Tek karşılamadığım "iki cihazın da güç kaynağına bağlı olması" koşuluydu. Bu koşulu da sağlarsam mesajlar aktarılır mı? Ona göre cihazı sıfırlayıp tekrar deneyeceğim.

Eki Görüntüle 2094290

Hocam vallahi benim anladığım şans meselesi. Ben Android 10 bir eski telefonumdan iPhone 14 Pro'ya WhatsApp sohbet geçmişimi tekte aktardım bir sorun çıkmadı.

Geri
Yukarı