Android'den iOS'a Whatsapp Mesajlarını Aktarma

Thunder

Hectopat
Daha fazla  
Samsung S5'den iPhone 8'e geçtim. Sim kartını taktım fakat Whatsapp mesajları aktarılmadı. Bu mesajları herhangi bir sorun olmadan nasıl aktarabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Not: iPhone 8'i kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung S5'den iPhone 8'e geçtim. Sim kartını taktım fakat Whatsapp mesajları aktarılmadı. Bu mesajları herhangi bir sorun olmadan nasıl aktarabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Not: iPhone 8'i kurdum.

S5’te kurulu olan mesajları ayarlar kısmından yedekleyin. Yedekledikten sonra iPhone’a whatsapp’ı yeniden kurup giriş yapın yedekleri yüklemek istiyor musunuz gibi bir uyarı gelecek orda evet’e tıklarsanız yedekleriniz yüklenir.

S5’te kurulu olan mesajları ayarlar kısmından yedekleyin. Yedekledikten sonra iPhone’a whatsapp’ı yeniden kurup giriş yapın yedekleri yüklemek istiyor musunuz gibi bir uyarı gelecek orda evet’e tıklarsanız yedekleriniz yüklenir.
Malesef İphone'dan İphone'a oluyor o dediğiniz. Denedim fakat iCloud'dan yedekleme yapın diye bir şey çıktı oda sadece İphone'da var.

Whatsapp güvenlik politikasi nedeniyle isletim sistemleri arasi chat gecmisi gecirmeye izin vermiyor, uzgunum. 2 ay once ayni sorunla arkadasim karsilasti, hicbir sekilde geciremedik. Her sey geciyor ama Whatsapp bastan gelicek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı