Android'den sıkılmak

Ömür25

Hectopat
Merhabalar, benim basit küçük bir sorum olacaktı. Başlıkta belirttiğim gibi Android'den sıkıldım ve telefonum eski olduğu için bazen acayip şekilde kasmalar oluyor. Farklı birkaç Custom ROM denedim ama onlarda da çıkan ufak sorunlardan (karşı tarafın kendi sesini tekrar duyması gibi) tekrar stock ROM'a dönmek zorunda kaldım. Şimdi olur mu olmaz mı bilmiyorum olmaz gibime geliyor her telefonun desteklediği bir ROM var mı? ya da mesela Android cihazlara Linux kuruluyor (Android haricinde kuran birkaç kişi görmüştüm) Linux vs bir işletim sistemi kurup telefonda yaptığım normal işlemleri (arama, mesajlaşma) gerçekleştirebilir miyim?

Yazdıklarım biraz saçma gelebilir zor ve hatta imkansız bir şey olduğunun farkındayım ama bir umut size sorayım dedim. :)

Android'den Sıkıldınız mı Telefonunuza Windows kurabilirsiniz 😄
Windows değil de normal telefonun işlevlerini yapabileceksem linux kurmaya hazırım :D
Sorun Android'den ziyade telefondan gibi. Eski Android cihazların makus talihi yavaşlamak. Custom ROM'larda işe yaramadıysa, yeni telefon almaktan başka çare yok gibi.
Sorunun telefonda olduğunu bende biliyorum. Custom romlar dediğim gibi ufak hatalar gösteriyor, benim için sorun olmayan ama konuştuğum kişi için büyük olan sorunlar :). Telefon değiştirmek gibi bir şansım yok şuanlık yani götürebildiği yere kadar rahatça kullanmak istemiştim :).

Geri
Yukarı