Andromeda Teknoloji Esenyurt sahibinden.com mağduriyeti

Konuyu açan arkadaş mağazaya gelip kendisi yarım saat ekran kartını bizim bilgisayarda test ederek almıştır. Delikanlıysa izin versin hemen kamera görüntülerini siteye yükleyeyim .İzinsiz suç olacağı için mahkemeye sakladım kamera görüntülerini. Kendisi ile ekran kartı takası yaptık. Getirdiği ekran kartının fanı bozuktu. Ucuz kart olduğu için ses çıkarmadım. Kendisine kartının fanının bozuk olduğu söylendi. Kartı aldıktan sonra 10 gün sonra kart arızalandı iade edip parasını geri almak istedi. Buradaki herkese soruyorum 10 gün sonra ben onu arayıp takasla bize sattığı kartın arızalındığını paramı geri vermesini isteseydim bana vericeği cevabı buradaki herkes biliyor. Farklı kişilere ait mağazaları ben sanıp karalama yapıyorsun. Böyle insanlar ile uğraşmamak için bilgisayar işini bırakıp galeri işine girdim. Hesabımızı bu yüzden kapattık.
Arkadaşımız olayı bayağı bir ayrıntılı anlatmış, hikayede geciktirme, oyalama, yalan beyan, hakaret ve tehdit var. Sizin dediğinizden, bunları yalanlamadığınızı sadece kartın test edildiğini ve arızanın sizinle bir ilgisi olmadığını söylüyorsunuz. Kartın test edildiği sırada kamera görüntüleri olması sizi hangi konuda haklı çıkartıyor anlayamadım? Sonuçta verdiğiniz bir kart 10 gün sonra bozulmuş ve kartın garantili olduğunu iddia etmişsiniz, ki arkadaşımız da bu yüzden almış. Eğer dediği gibi ses kayıtları varsa ve bunun içinde hele de hakaret ve tehdit varsa, ben gerçekten şuan da neyi savunduğunuzu anlamadım.

Mütahitten sonra en çok yapılan ve dolandırıcılık ya da bir şekilde kazıklamanın kol gezdiği 2. meslek olan galericiliği seçmeniz de orjinal bir hareket olmuş.

Bugün itibari ile mağduriyetim ilgili satıcı tarafından giderilmiş, ürün iade alınmıştır. Emeği geçen herkese, takip edenlere, destek verenlere sonsuz teşekkür ederim. Yaşanılan bu olay için çok üzgünüm ve böyle şeylerin yaşanmamasını temenni ederim.

Bugün itibari ile mağduriyetim ilgili satıcı tarafından giderilmiş, ürün iade alınmıştır. Emeği geçen herkese, takip edenlere, destek verenlere sonsuz teşekkür ederim. Yaşanılan bu olay için çok üzgünüm ve böyle şeylerin yaşanmamasını temenni ederim.

Son düzenleme:
Konuyu açan arkadaş mağazaya gelip kendisi yarım saat ekran kartını bizim bilgisayarda test ederek almıştır. Delikanlıysa izin versin hemen kamera görüntülerini siteye yükleyeyim. İzinsiz suç olacağı için mahkemeye sakladım kamera görüntülerini. Kendisi ile ekran kartı takası yaptık. Getirdiği ekran kartının fanı bozuktu. Ucuz kart olduğu için ses çıkarmadım. Kendisine kartının fanının bozuk olduğu söylendi. Kartı aldıktan sonra 10 gün sonra kart arızalandı iade edip parasını geri almak istedi. Buradaki herkese soruyorum 10 gün sonra ben onu arayıp takasla bize sattığı kartın arızalındığını paramı geri vermesini isteseydim bana vericeği cevabı buradaki herkes biliyor. Farklı kişilere ait mağazaları ben sanıp karalama yapıyorsun. Böyle insanlar ile uğraşmamak için bilgisayar işini bırakıp galeri işine girdim. Hesabımızı bu yüzden kapattık.

🤣🤣🤣
GAME CENTRAL 🤣🤣🤣

Geçmiş olsun. Mağduriyet giderildiğine göre konunun silinmesi için rapor et hocam iki taraf için daha iyi.

Geri
Yukarı