Ani Fps Düşüşleri

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 5B
Lol ' de oluyor arada. Fps 60 ' tan 40 ' a düşüyor hemen düzeliyor.

Güç kaynağımı yetmiyor acaba bak kafama takıldı şimdi.
Lolde aynı sorunu bende yaşıyorum kardeşim. Ekrankartım Gtx 560 iken, acaba yetmiyormu diye düşünüyordum. Fakat Gtx 770 aldıktan sonrada aynı sorun devam etti. Gezinirken, durup dururken lol'de fps 20 ye düşüyor birden. Sonra düzeliyor.

Teşekkürler ilgilendiğin için. Tek attın vallahi. :) O zaman sorun yok. Konuyu kapatabilir arkadaş.
Bir ara senle oyun atalım yahu. :)
Lolde aynı sorunu bende yaşıyorum kardeşim. Ekrankartım Gtx 560 iken, acaba yetmiyormu diye düşünüyordum. Fakat Gtx 770 aldıktan sonrada aynı sorun devam etti. Gezinirken, durup dururken lol'de fps 20 ye düşüyor birden. Sonra düzeliyor.

Güç kaynağı nasıl yetmiyor, anlatır mısın? Eski sistemime benziyor bileşenlerin. Hatta tıpa tıp aynısı. Yanılmıyorsam 432W güç çekiyor, imkansız yapması.

Güç kaynağı nasıl yetmiyor, anlatır mısın? Eski sistemime benziyor bileşenlerin. Hatta tıpa tıp aynısı. Yanılmıyorsam 432W güç çekiyor, imkansız yapması.
Güç kaynağı etkilemez demedim. Sağdece yaşadığı sorunu bende yaşadım. Bunu belirtmek istedim kardeşim. :) 850 watt +80 Bronze powerim var, aynı sorunlar bende de oluyor.

Ayrıca sistem yetiyor diye oyunlarda fps düşmeleri ve buglar yaşamayacağımızın garantisi yok. Örneğin. Call of Duty Black Ops 1'i hatırlayalım. Oyun ilk çıktığında her 5 saniyede 1, ani fps düşmeleri ve kasmalar yaşanıyordu. Oyunu satın alan kullanıcıların bir çoğu bu sorun yüzünden bayrak diktiler. Bu yüzden 4-5 adet güncelleme geldi oyuna.

İnternet hızı, Bug herşeyden olabilir. Driverler güncelse sorun oyundan. Oyunu akıcı oynuyorsan koyu FPS oyuncusu değilsen pek takma.

Bu sorunun cevabı çok basit. Birincisi işlemci ısınması. İkincisi ise oyunun korsan olması. Bunları hallettiğin takdirde sorun kesinlikle düzelicektir. Dert edilecek birşey yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı