BF4 Ani FPS düşüşleri

2 Saat hiç durmadan oynarsan...

2 saat değil 5 saatte oynarım o ayrıda. :) yeni açınca da oluyor. Ha birde şunu ekleyeyim kasayı yeni topladım monitör alacak para kalmadı. 10-15 gün sonra monitör alacağım, şuan eski bir monitör var elimde. tüplü ve öfkeli. :) ondanda kaynaklanabilir mi ?

Olabilir. Ama bide şu var. Sadece Battlefield 4'de mi oluyor? Eğer sorun BF4'de değilse ekran kartındadır.

Peki ekran kartında olup olmadığını nasıl anlarım ?

Tabi farklı bir oyunda deneyebilirim. Craysis 3'te bakıyım bir aynı sıkıntı var mı ?

Arkadaşlar Craysis 3'te denedim lakin Very High ayarlarda 48 FPS'den çok çatışmalı sahnelerde yavaşça 40 FPS ve minimum 38 FPS ye düşüyor yani ani düşüşler yok. Sorun BF4'te yani.

Benim dediğim gibi sorun BF4'de son güncelleme de bu sorunların kalkacağını söylüyorlar. Hatta adını bile duyurdular. Final Stand. İnşallah bu güncelleme ile sorunu gidirirler.

Aynı kartın Asus HD7850 2 GB modeli bende var. Bende yaşıyorum arada. Bence oyundan kaynaklanıyor. Diğer oyunlarda böyle bir şey hiç yaşamadım.

Evet BF4 orijinal olduğu halde bunu yapıyor güncelleme de yaptım ama sıkıntılı. Craysis 3 orijinal olmadığı halde bu tür sıkıntılar yok. :)

Aynı kartın Asus HD7850 2 GB modeli bende var. Bende yaşıyorum arada. Bence oyundan kaynaklanıyor. Diğer oyunlarda böyle bir şey hiç yaşamadım.

Evet kardeşim haklısın oyundan kaynaklanıyor. O kadar heveslenmiştim BF4 diye ama tat alamıyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı