Ani kalktığımda bayıldım, ciddiye almalı mıyım?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Olayı özetlemem gerekirse kanepede yatarken bir koku geliyordu dışarıdan gelip gelmediğini kontrol etmek için kalktığımdan sonrasını net hatırlamıyorum. Sadece bir ara kalkmaya çalışıyordum ama yine bilincim gitti sanırım o sırada. Evdekilerin söylediğine göre kalktığımda ayağım kaymış düşmüşüm, kalkmaya çalışırken gözüm kapanmış o sırada da kafamı yere çarpıcakken yetişmişler. Asıl sorumsa bunu ciddiye almalı mıyım?

Hocam filmlere destan gelecek bir senaryo olmuş gerçekten, doktora gitmeni tavsiye ederim, bence biraz keçileri kaçırmış olabilirsin bu sürekli oluyor ise veya beyinde de sıkıntı olabilir en iyisi bir doktora git.

Aç mıydın, uykusuz muydun, hasta mıydın, bunlar önemli detaylar hocam. Hiçbir sağlık problemim olmadığı halde arabada açlıktan ve uykusuzluktan Resident Evil izlerken kriz geçirmiş adamım ben, gözlük falan fırlamıştı, hemen endişelenmeyin, ama gene de görünmekte fayda var.
Eğer sürekli oluyor ise bence psikolojiktir.

Nabzını ve tansiyonunu ölçtüm mü? Spor yapmadığın halde nabzın aşırı düşükse ani hareketlerde kalbin yeteri kadar kan pompalamadığı için bayılabiliyorsun. Her türlü imkanının varsa bir doktora görünmek en iyisidir.

Çok sık oluyorsa hastaneye gidebilirsin. Ama hemen hemen herkesin aniden ayağa kalktığında hafif başı döner.

Haklısınız hocam. İlk defa oluyor.

Aç mıydın, uykusuz muydun, hasta mıydın, bunlar önemli detaylar hocam. Hiçbir sağlık problemim olmadığı halde arabada açlıktan ve uykusuzluktan Resident Evil izlerken kriz geçirmiş adamım ben, gözlük falan fırlamıştı, hemen endişelenmeyin, ama gene de görünmekte fayda var.

Biraz açtım sadece. Fazla değil ama.

Hocam filmlere destan gelecek bir senaryo olmuş gerçekten, doktora gitmeni tavsiye ederim, bence biraz keçileri kaçırmış olabilirsin bu sürekli oluyor ise veya beyinde de sıkıntı olabilir en iyisi bir doktora git.

Hayır baş dönmesi haricinde sürekli değil.

Sürekli oluyorsa görünmek gerekebilir de bana bir kere yaşanmış bir olay gibi geldi.

Geri
Yukarı