Ani ping yükselmesi

Enes Şahinoğlu

Hectopat
Merhaba internetim 50-6 ve şu sıralara kadar hiçbir sorunum yoktu fakat şu son günlerde sinirimi bozan 1 saniyeliğine giren 1000+ ping normal bir şekilde oyunumu oynuyorum 30-50 aralığında fakat böyle 1 dakikada bir ani 1000+ ping sorunum var. Bunun sebebi ne olabilir ve düzeltmenin bir yolu var mı?

Merhaba internetim 50-6 ve şu sıralara kadar hiçbir sorunum yoktu fakat şu son günlerde sinirimi bozan 1 saniyeliğine giren 1000+ ping normal bir şekilde oyunumu oynuyorum 30-50 aralığında fakat böyle 1 dakikada bir ani 1000+ ping sorunum var. Bunun sebebi ne olabilir ve düzeltmenin bir yolu var mı?

Bağlantı yöntemin nasıl? (Kablolu/kablosuz)

Kanka aynı şeyleri yaşadığım için biliyorum çok illet bir durum hala geçmediyse bu adreslerden yararlanabilirsin: ilk linkteki her adımı yap ikinci linkte de driver güncellemeyi gösteriyor driver tarihi eskiyse driverının markasının sitesinden manuel olarak indir benim bunlar sayesinde çözüldü inşallah senin de çözülür.
(Bu arada ikinci link ethernet için seninki wifi ise wifi driver'a aynı şeyleri yapacaksın)
Best Ways to Fix Ping Spikes on Windows 10/11 How To Download & Update Realtek PCIe GbE Family Controller Driver

Yeni konular

Geri
Yukarı