Ani ping yükselmesi

kaanrhyme

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Valorant oynarken oyun içinde pingim 8 görünüyor ve gerçekten de öyle gibi hissettiriyor ancak bazen pingim birden 20'lere 30'lara çıkıyor ve sanki 150 pingle oynuyormuş gibi hissediyorum ve sonrasında bakınca pingimi anlık 130 görüyorum. Napmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paket kaybınızı kontrol edin. Grafik ayarlarından paket kaybı (toplam)'ı açın ortalama 1 oyunda kaç paket kaybı oluyor kontrol sağlayın. Nedeni paket kaybı olabilir.

Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz?
TürkTelekom kullanıyorum. Ancak kablo kullanma şansım yok. Wifi ile bağlanıyorum eskiden olmuyordu bilgisayarı sıfırladıktan sonra böyle oldu neden bilmiyorum.
Paket kaybınızı kontrol edin. Grafik ayarlarından paket kaybı (toplam)'ı açın ortalama 1 oyunda kaç paket kaybı oluyor kontrol sağlayın. Nedeni paket kaybı olabilir.
Ne zaman bakarsam bakıyım paket kaybım 0 oluyor ama yine de açarım.

Kanka aynı şeyleri yaşadığım için biliyorum çok illet bir durum hala geçmediyse bu adreslerden yararlanabilirsin: ilk linkteki her adımı yap ikinci linkte de driver güncellemeyi gösteriyor driver tarihi eskiyse driverının markasının sitesinden manuel olarak indir benim bunlar sayesinde çözüldü inşallah senin de çözülür.
(Bu arada ikinci link ethernet için seninki wifi ise wifi driver'a aynı şeyleri yapacaksın)
Best Ways to Fix Ping Spikes on Windows 10/11 How To Download & Update Realtek PCIe GbE Family Controller Driver

Geri
Yukarı