Aniden Alt + Tab atan bilgisayarıma virüs bulaşmış olabilir mi?

dondurmamgaymak

Hectopat
Selam oyun oynarken birden Alt + Tab'a attı kendi kendine ve masaüstüne gitti bilgisayar. Sizce bulaşmış mıdır veya tahmini olan var mı acaba?
RAM CPU kullanımında hiç anormallik yok ve başlangıç uygulamalarında da sorun yok.

Selam oyun oynarken birden alt + Tab'a attı kendi kendine ve masaüstüne gitti bilgisayar. Sizce bulaşmış mıdır veya tahmini olan var mı acaba?
RAM CPU kullanımında hiç anormallik yok ve başlangıç uygulamalarında da sorun yok.

Alt+Tab atma virüsü. Güzelmiş. Sıkıntı yok hocam bende de oluyor arada.

Bence sıkıntı yok. Yanlışlıkla düğmelere basmış olabilirsiniz (ki bunu yapmak bir başarı falan olmalı herhalde). Olmadı Kaspersky ile tam tarama yaptırırsınız.

yok hocam şey oldu başlığı kendiler düzelttiler ondan dolayı

.

Dosya Ekleri

• Screenshot_96.png
    Screenshot_96.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 37
Selam oyun oynarken birden alt + Tab'a attı kendi kendine ve masaüstüne gitti bilgisayar. Sizce bulaşmış mıdır veya tahmini olan var mı acaba?

Bilgisayarınızda HardDiskSentinel yüklüyse sebebi O, aynı sorun bende vardı bazı uygulamalar sistemin Alt+Tab atmasına sebep oluyor, daha doğrusu tam ekran uygulamanın aşağı gitmesine sebep oluyor,

Eğer HardDiskSentinel yüklü değilse diğer arka plan uygulamaları buna sebep oluyordur,
Çözüm için pencerelerin hareketini takip edecek ve bunların kaydını tutacak bir program bulman lazım.

HardDiskSentinel yüklü değil maalesef attığım ekran görüntüsünde anormallik var sanırım adware yemişim onu temizledim ama temiz bir format atsam mı bilemedim

Alt+Tab atma virüsü. Güzelmiş. Sıkıntı yok hocam bende de oluyor arada.
yok hocam cidden diyorum alt tab atma virüsünü ben yazmadım onay beklerken değiştirmişler
sadece alt tab attığını biliyorum

Geri
Yukarı