Çözüldü Bilgisayarıma virüs bulaşmış olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün YouTube hesabım a video atmadığım halde attığınız videolar sebebiyle topluluk kurallarını ihlal ettiğiniz için YouTube'ye artık erişemizsiniz dedi. Bende o hesabı silerek yeni hesap açtım. Fakat daha sonra fark ettimki başka birisi benim hesabıma giriş yapmış ve Google'den hiçbir uyarı gelmeden. Bende şüphelendim ve neredeyse bağlı tüm hesaplarımı PC'den kalıcı olarak silmeye çalıştım neredeyse hiçbir hesap izi kalmadı (su anki Technopat hesaım hariç). 2 gün önce de bir arkadaşımın harddiskini PC'ye takmıştım. Acaba ondan virüs falan bulaşmış olabilir mi? Ve ben bu hesapları kaldırsamda adamın eline geçmiş olabilir mi? Kaybetmek istemediğim ve kredi katlarımın bulundu siteler vardı :( . Bir virüs programı denesem mi? Evet biraz fazla soru sordum galiba. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MalwareBytes gibi virüs programlarını indirerek test yapın. Siz test yapmadan doğru bilgi veremeyiz malesef.
Bende de böyle oldu kanalımda hiç video yoktu bir süre sonra girdim bir sürü değişik videolar vardı ve tabii bende banlandım :D

Geri
Yukarı