Aniden FPS düşmesi

Hepsini güncelleyemedim. Kimisi uyumsuzluk sorunu verdi kimisi sendeki daha güncel diye hata verdi.

Az önce Dying Light denedim. Ultra ayarlarda bina içerisinde 60, dışarıda 35-50 fps veriyor. Genelde 45' lerde dolanıyor. Fakat gene aynı sorun burada da var.

Bina içerisindeyken aniden 30 fps ye düşerken, dışarıda ise aniden 15 fpslere düşüp tekrar yükseliyor. Yüklediğim windows ile mi alakalı bilmiyorum. 8.1 yükleyemedim. 8.0 pro şuan. Bunu format atmadan 8.1 e yükseltebilir miyim?
İşletim sisteminiz crack ise riske girmeyin, 0 dan temiz format atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz ilk olarak temiz bir Windows 8.1 kurun. Sonrasından hiç bir şey yüklemeyin. Size verdiğim uygulamayı tekrar kurup linki verin. Tüm sürücülerinizi doğru bir şekilde güncelleyelim.

Tamam dediklerinizi yapıp haber vereceğim.

Siz ilk olarak temiz bir Windows 8.1 kurun. Sonrasından hiç bir şey yüklemeyin. Size verdiğim uygulamayı tekrar kurup linki verin. Tüm sürücülerinizi doğru bir şekilde güncelleyelim.

Merhaba, 8.1 yükledim. Şu an driver durumu bu. Dying Light denedim sorun devam ediyor.

Konu hala güncel. Sorun devam ediyor.

Adsız.jpg

Nvidia denetim masasında Global 3D ayarlarından maksimum performans seçeneğini seçin. Normalde adaptiv ayarlarda olması gerek. Olmazsa bataryayı çıkartıp deneyin.

Screenshot_1.png

Dosya Ekleri

• grafk.jpg
    grafk.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 247
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı