Samsung Laptop Şarjın Aniden Düşmesi

wylius06

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle Samsung marka notebook kullanıyorum, bugün nasıl olduysa bilgisayarım şarjda ve oyun oynarken birden kapandı, tekrar açtığımda %1 şarjım olduğunu gösteriyordu. Bu olay daha önce hiç başıma gelmedi. Az önce şarjım %59 iken %50'ye düştü şarjda ve oyundayken. Ama internette sosyal medyalarda, video seyrederken sarj bitmiyor aksine doluyordu. Bu sorun sadece oyun oynarken başıma geldi. Nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz oyun oynarken hem prizden hem de bataryadan faydalanıyor olabilir. Örneğin MSI laptoplarda böyle bir özellik var. Bu durumda da cihazınızın bataryası artık ömrünü doldurmaya başladıysa yetersiz enerji yüzünden sistemin kapanmasına neden olmuş olabilir.

Eğer 2 yıldır batarya hiç değişmediyse zaten bu tür olaylar olmaya başlar. Cihazınızın en az 4 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Yeni bir batarya almanız gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı