Aniden Kapanan Sistemde Windows Açılmıyor

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı 1 hafta önce Vatan'dan aldım. Bugün GTA 5 oynarken sistem aniden kapandı ve bilgisayar fanları yüksek devirde dönmeye başladı. Ben de hemen kapadım sistemi. Tekrar açmaya çalıştığımda monitöre Asus logosu ve yüklenme ekranı geliyor ama Windows açılmıyor. Yardım eder misiniz? Tekrar Vatan'a gitmek istemiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bize hiç ayrtıntı vermemişsiniz. Sistem nedir? Parçalar ve PSU nedir?

i5 7600 , gtx1060 3gb , kasa ve psu : CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-01 80PLUS 600W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA

Bize hiç ayrtıntı vermemişsiniz. Sistem nedir? Parçalar ve PSU nedir?
Vatanda demo sürüm Windows yüklenmişti sorun bundan kaynaklı herhalde sistemin her ögesi düzgün çalışıyor tek sorun Windows sanırsam.

@Odyofil
Hızlı başlatmayı neden kapatmak istiyorsun? Adı üstünde: Hızlı başlatmaktan başka bir işlevi yok. Sorununu hala anlamadım. Bilgisayarı açabiyor musun? Güvenli modda açılıyor mu? Disk sağlam mı? Başlangıç onarma denedin mi? Açılıyor ama görüntü mü gelmiyor?

Ayrıca kapatmak istiyorsan önce yukardaki güvenlik protokolünü uygulamalısın.
Screenshot_29.png

@Odyofil
Hızlı başlatmayı neden kapatmak istiyorsun? Adı üstünde: Hızlı başlatmaktan başka bir işlevi yok. Sorununu hala anlamadım. Bilgisayarı açabiyor musun? Güvenli modda açılıyor mu? Disk sağlam mı? Başlangıç onarma denedin mi? Açılıyor ama görüntü mü gelmiyor?

Ayrıca kapatmak istiyorsan önce yukardaki güvenlik protokolünü uygulamalısın.
Eki Görüntüle 265374
Sorunum gta 5 oynarken sistem aniden kapandı. Tekrar açmaya çalıştığımda açılmadı. Sistemde egzos fanı yok ısınmadan olmuş olabilirmi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı