Aniden Turkcell paketinden 3GB gitti

Mky

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Saat üçte telefonu masaya bırakıp uyuyayım dedim. Uyandığımda birden 3 GB kullanıldı diye bilgi geldi ekrana. Ayarlarda mobil veri kullanımları kısmına baktığımda da 3 GB olmamış 2 GB kullanmışım. Sizce nasıl oldu bu?

Önceden kullandığınız bilgi mesajı olabilir. Bazen Bug'a girebiliyor bu bilgilendirme mesajları. Vodafone da başıma gelmişti 1 kez. Diğer türlü de arka planda güncelleme yapmış olabilir veya yedekleme yapmış olabilir. Başka da mantıklı bir şey gelmiyor aklıma.

Önceden kullandığınız bilgi mesajı olabilir. Bazen Bug'a girebiliyor bu bilgilendirme mesajları. Vodafone da başıma gelmişti 1 kez. Diğer türlü de arka planda güncelleme yapmış olabilir veya yedekleme yapmış olabilir. Başka da mantıklı bir şey gelmiyor aklıma.

Bug olamaz. İnternet paketimi kontrol ettim gerçekten 3 GB gitmiş. Sabah bakmıştım şimdi bir daha baktım gitmiş yani.

TT de ne zaman, ne kadar internet yendigini gösteren bir bölüm vardi. Bak bi benzeri Turkcell icinde var mi? Oradan ne zaman yedigini ögrenebilirsin.

TT de ne zaman, ne kadar internet yendigini gösteren bir bölüm vardi. Bak bir benzeri Turkcell icinde var mi? Oradan ne zaman yedigini ögrenebilirsin.

Bakayım

Dediğimi anlamadınız, bazen kullanım miktarı sistemde görünmesi zaman alıyor yani siz kullanım miktarınız düşmeden önceki miktarı görmüş olabilirsiniz.

Anladım hocam sağolun

Normaldır, Türk telekomdada yediler öyle 750 dakikamı. O yüzden Vodafone geçtim. Üç senedir Vodafoneda öyle birşey yaşamadım.

Geri
Yukarı