Animasyonlarım nasıl?

Saniyede 15 FPS kullan en az 5 değil. Anahtar kare gibi özellikleri kullanarak daha basit ve daha akıcı bir şekilde yapabilirsin animasyonu. Başlangıçta frame by frame animasyon yapmaya çalışma, çünkü başlangıçta frame by frame yapmak çok ama çok zor. Ayrıca animasyonun ilkelerini bilmelisin. Onlar olmada yapılan animasyon hissizdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca 2D animasyondan başlamanı öneririm.
Animasyon 1 haftada öğrenilebilecek birşey değil. Adobe Animate'İ az buçuk kullanmayı 1 yılda öğrendim ben -ki hala kendimi amatör sayıyorum.-
Animasyon ilkelerine dikkat etmediğinden, balta fırlatılan adama sinek konmuş gibi duruyor.

Evet hocam dediklerinizi anladım. Attığınız videoyu izlemiştim. Teşekkürler .

Şunun amacını anlayamadım gitti.

Hocam bunlar hareket çalışmaları. Bütün animatörler böyle yaparlar. İlk önce hareketler yaparlar. Sonra o sahneye NPC'ler koyup map koyarlar. Mesela örnek verirsek. Orada bir adama yürüyüp kafasına çekiç ile vuruyor.

Belini büküp vurmak yerine elleri ile vurması daha gerçekci olmaz mıydı?

@Petri sence nasıl? (Muhteşem atmışsın. Sormak istedim. Eleştiri istiyorum.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…