Anime çizgi film mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Millie bobby brown fanı olmakla anime fanı olmak arasında fark var. Arkadaş i farkı çözerse zaten anime izlemeyi bırakır.

Yennefer of vengerberg. Witcher edebiyat serisinin, oyununun ve dizilerinin ayrıca filmlerinin en özgün karakteri. Çizgi film demek. Zevkle okuyorum mesajlarını :)

Ben sana bir şey demedim hoca. Witcher 3 ben de severim sana laf söylemedim ki.

Aklıma takıldı, biraz araştırdım şu gereksiz konuyu. Çizgi film kavramını ingilizcedeki "cartoon" kelimesine çeviriyorsan anime çizgi film değil, başlı başına animasyon türüdür. Cartoon da hem çizgi roman, hem de çizgi film demektir. Çizgi romanlara direkt "manga" diyorlarmış, Amerikan çizgi filmlerine de direkt "cartoon" diyorlarmış. Kendi yaptıkları çocuk, ergen ya da yetişkin içerikli animasyonların tümüne de "anime" diyorlarmış. Anime ve mangalar da kendi içlerinde, hitap ettikleri yaşa ve cinsiyete göre ayrılıyorlarmış.

Anime ile çizgi filmin farkı nedir? -Konusu.
O zaman şöyle diyelim Hitman'de Undertale'de oyun konular farklı yaş sınırı farklı ama ikisi de “OYUN”
Animede çizgi filmdir.
Aynen. Çizgi film çizgi filmdir ve oyun oyundur. İçinde ne olduğu oyun veya çizgi film olduğu gerçeğini değiştirmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı