Anime çizgi film mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anime fanları Türkiye içinde çocuktur. Aklı başında insan anime izler ama fanı olmaz. Death Note Naruto ben de izledim ama ppmde anime karakteri mi var? Bir de millie bobby brown fotosu koymuşum diye laf ediyor animeci. Ben bari gerçek insan koymuşum sen çizgi film karakteri.
Çizgi film karakteri derken?

İsterse koyar isterse koymaz sen onlara koyduğu için laf atarsan onlarda sana atar.

Anime fanları bana laf atınca depresyona girmiyorum. Koyu anime fanı arkadaşına anime çizgi film de sonra hareketlerini gözlemle.

Anime fanları bana laf atınca depresyona girmiyorum. Koyu anime fanı arkadaşına anime çizgi film de sonra hareketlerini gözlemle.
Hakaret duydunuz mu benden. Ben değil sosyal de normal hayatımda da kimseye hiçbir koşulda hakaret etmem.

Zamanında japonlardan ihanet falan mı yedin veya ne biliyon sevdiğin birine bişey mi yaptılar neden bu kadar japon düşmanısın tariflerin bir zararı yok kimseye.
Buradan Japon düşmanı olduğunu nereden çıkardın? Tartışmalarda başvurulan en aciz yol söyleneni çarpıtmaktır bunu iyi bil bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı