Anime çizgi film mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada bence animeler yeni çizgi filmlerden daha nitelikli. Yeni Ben 10'i izleyeceğime gider 2. defa Tsubasa izlerim.

Hangi çizgi filmde kan gördün ? Diye sorayım sen cevabı ver kendine.

Çizgi film demekte ısrar edenler şuna bir baksın yeterli bir açıklama bence.
Çizgi film/dizi sonuç olarak. Adının Anime olduğu çizgi film/dizi olduğu gerçeğini değiştirmez. Benim adım Barış, birisi bana sen insansın dediğinde hayır ben Barış'ım mı diyeceğim?

Anime çizgi filmdir. Animenin çizgi film olduğunu kabul etmeyen kişi zararlı türden bağımlıdır. Anime çizgi filmdir ama çizgi film çocuklar için değildir.

Evet çizgi filmdir. Geçenlerde aynı konu açıldığında bir arkadaş Attack of Titan klibi atmıştı benim de çok hoşuma gitti ve 1 haftada 75 bölümü bitirdim. Ne kadar sevsem de çizgi film olduğu gerçeğini değiştirmiyor, ki ben çizgi filmleri de seven bir insanım. Bu tartışma bana kalırsa çok saçma, çizgi film olsa ne olacak? İnsanlar çizgi film izlemekten utanıyor mu harbiden?

SA.jpg

Çizgi film demekte ısrar edenler şuna bir baksın yeterli bir açıklama bence.
Hala animelere çizgi film denmesinin kötü bir şey olmadığını anlayamamış fanboylarla tartıştığım için kendimi kötü hissediyorum ama neyse, dediğin şeyi 2. kez okuyuşum, aynı şeyi başka bir konuda da yazmıştın. Sen Ahmet ile Mehmet'i ilişkilendiremiyorsun ancak anime ile çizgi filmi ilişkilendirebilirsin. N kelimesi ile zenci gibi düşün.

Çizgi film sonuç olarak çizimden yapılıyor. İlla çizgi film diye hala bu yaşta çizgi film mi izliyorsun lafı saçma rick and morty, simpsonlar veya family guy gibi çizgi filmleri yaşı küçük çocuklara izletiyormuyuz hayır, fakat bunlarda çizgi filmdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı