Anime çizgi film mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok animeyi çizgi film olarak kafalarına yazmışlar. Peki Buz Devri, Moana bunlar nedir? Bunlar da mı çizgi film.
1-Evet onlar da çizgi film. 3d çizimlerden oluşuyorlar
2- Sizin anime çizgi film değildir sevdanız tamamen çizgi yapımların çocuk işi olduğunu düşünmenizden. Temelde bu düşüncenizi yıkarsanız animenin çizgi film olduğunu kabul edersiniz.
3- Ben de anime izliyorum. Çizgi film mi izliyorsun diyen insanlara da evet diyorum. Neden? Çünkü çizgi film.

Anime fanı 18'den büyük çok az adam var. Anime fanları 15 16 yaşındaki çocuklardan oluşuyor genellikle. 18 yaş altı her birey çocuktur anayasa göre.

unnamed.png

One piece izleyenlerin ortalama yaş aralığı 18 altı ayrıca genel ortalamada da fazla değil 18 yaş üstü daha fazla alakası yok yani 15-16 yaş Türkiye de daha çok izlendiği doğru ama bunu dünya ile kıyaslayamazsın.

Eki Görüntüle 1004730
One piece izleyenlerin ortalama yaş aralığı 18 altı ayrıca genel ortalamada da fazla değil 18 yaş üstü daha fazla alakası yok yani 15-16 yaş Türkiye de daha çok izlendiği doğru ama bunu dünya ile kıyaslayamazsın.

Dünyada anime fanları izlemeyene saçma saçma konuşuyor mu? Türkiye verisi sundum çocukla çocuk olmaya gerek yok.

Et hadi etsene bir hakaret. Merak ettim nasıl edeceksin.

Bak çizgi film bunu inkar eden yok edenin kafasında bir sorun vardır zaten ancak bak bunun bir ismi var. İsmini kullan neden gidip başka bir isim ile anma ihtiyacı duyuyorsun.

Maadem farklı bir isim uyduracaksın animasyon de en azından tanımı da dahil olmak üzere kabul edelim.

İsmi varken ismini kullanın farklı bir isim uydurma ihtiyacı hissetmeyin.

Daha da uzarsa edeceğim merak etme, anı kolluyorum, elin rapor tuşunda olsun kimse raporlamazsa ben direkt kendimi raporlayacağım, ya sen ya ben bugün ceza almadan çıkmıyoruz.
Konuya dönersek, ben zaten anime derim normal konuşmalarda, ama bu bir japon çizgi filmi olduğu gerçeğini değiştirmez. Tür diyorum, tür! Niye bu kadar taktınız, ayrıca kimse isim falan uydurmuyor. Dur tahmin edeyim şey falan diyeceksin, Mehmet'e de insan diyelim o zaman? Ha sizin gibileri anında tetiklemek için çizgi film derim, orası ayrı. Niye tetiklendiğinizi gerçekten anlamıyorum 😀

animasyon çizgi film değildir!

Animasyon adı altından birden çok farklı yapım vardır. Çizgi film, anime, donghua ve nice bu tür yapım animasyondur.

Animasyon filmdir. Rick and Morty gibi dizilere çizgi dizi denir.

Japon çizgi filmidir ve genellikle +18 dir fakat +18 olmayanları da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı