Anime ile manga arasındaki fark nedir?

Litenium

Centipat
Animeyi biliyorum manganın hareketli hali vs fakat manga nedir veya mangada animeden farklı şeyler oluyor mu? (sevdiğim bir anime var ve kötü son ile bitti mangada belki iyi sonla biter diye almayı düşünüyorum) eğer durum buysa mangasını alacağım.

Animeyi biliyorum manganın hareketli hali vs fakat manga nedir veya mangada animeden farklı şeyler oluyor mu? (sevdiğim bir anime var ve kötü son ile bitti mangada belki iyi sonla biter diye almayı düşünüyorum) eğer durum buysa mangasını alacağım.
Manga tutarsa anime yapılır. Hikayeler aynı.

Animelerin çoğu (bence tamamı) mangalardan uyarlanır, animede farklı mangada farklı sona sahip olmazlar. Zaten önce manga çıkar, okunursa ve sevilirse anime uyarlaması yapılır. Hangi serinin sonunu beğenmediniz? Belki bitmemiş olabilir diye soruyorum.

Animesi ile farklı olan mangalar var fakat çok az arasında büyük ihtimal fark yoktur hangi anime izlediniz söyleyebilir misiniz?

Manga tutarsa anime yapılır. Hikayeler aynı.
Her manga için geçerli değil bu.
Real, Goodnight Punpun, Steel Ball Run, 20th Century Boys, Holyland, Vagabond, Lone Wolf and Cub, Yotsubato, Frieren: Beyond Journey's End,

Bu mangaların hepsi inanılmaz popüler ve hiçbirinin animesi yok.

Geri
Yukarı