Anime izlemeli miyim?

Yeni bir izleyiciyseniz ve hızlı tüketilecek basit bir şey arıyorsanız One Punch Man'le başlayabilirsiniz.

İzlenir tabii. Ama son çare olarak düşünülmeli bence. Ben Breaking Bad, Better Call Saul, Game Of Thrones gibi bir sürü harika yapıtı bitirdikten sonra başladım. Dozunu aşmadan izleyince en güzel aktivitelerden birisi oluyor.

İzlenir tabii. Ama son çare olarak düşünülmeli bence. Ben Breaking Bad, Better Call Saul, Game Of Thrones gibi bir sürü harika yapıtı bitirdikten sonra başladım. Dozunu aşmadan izleyince en güzel aktivitelerden birisi oluyor.
Abi Game of Thrones'u üç kere falan baştan sona izlemiş, fanı olabilecek biriyim ama öyle animeler var ki yanından geçemez. Animeyi bu kadar dövmeniz çok gereksiz, kaldı ki adam otaku olacağım dememiş.

Abi Game of Thrones'u üç kere falan baştan sona izlemiş, fanı olabilecek biriyim ama öyle animeler var ki yanından geçemez. Animeyi bu kadar dövmeniz çok gereksiz, kaldı ki adam otaku olacağım dememiş.
Örnek verebilir misin dostum izlemek isterim. Attack On Titan falan deme ama 😂. Hem ben animeyi gömmedim ki dozunda yapilirsa en güzel aktivitelerden biri olur dedim. %100 haklıyım bu konuda.
Buna katılmadığımı söylemek istiyorum. Tamam diziler de güzel de animeler ayrı bir dünya.

@BaraNaCAr1 Steins Gate tavsiye ederim. İlk bölümü izledikten sonra animenin gizemine kapılıp gidersin gibime geliyor.
Kendi fikrin dostum saygım sonsuz.

Geri
Yukarı