Anime izlenir mi?

Kaliteli olursa izlenir. Eskiden hentai izlerdim ama aklımda kalmadı hiçbiri. Ulusal olarak ülke başkanlarınca yapılan anlaşmalarda kabul edilmiş bir kural olarak, başlangıç için anime önerisi death Note'tur.

Başlangıç: Deathnote.
Sonra: Aot.
Daha sonra: Naruto serisi ve boruto serisi.
Düzenlenmiştir.

Başta death note izle genelde onla başlarlar sonra attack on titani izle o iki animeyi izlerken aldığım keyfi başka hiç bir şeyde almadım.
Eeeee ilk Naruto'yu bitirdim, sonra Death Note izledim, biraz Aot izledim sarmadı şu an One piece izliyorum.

Bende mi bir sorun var? :D :D :D

Herkesin zevki aynı değil demek ki Naruto da 1000 bölümden fazla bana çok geliyor.

Hocam aslında uzun duruyor ama hikaye olarak o kadar da dolu değil.
Yapımcılar uzatmasa Naruto + Naruto: Shippuden 700+ bölüm değil de 300-400 bölüm olurdu.
Zaten animenin yarısı fill bölüm 😅
Mangada 3 sayfa olan savaş animede 5 bölüm :)

Sadece tek bir anime izledim ondan sonra biraz rahatlıyam(özel sebeplerden dolayı) dedim. Death Note izledim güzeldi ama olay geçişlerini biraz es geçmişlerkarakterlerdeki duygu geçişleri biraz anlık olmuş tam evrimleşme süreci yoktu özellikle light için. Onun dışında güzeldi. Küçükken izlediğim çizgi filmlerin yetişkin versiyonu. İzlenir mi sorusuna tam emin değilim ama izlenir tek bir anime izlemem rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı