Anime izlerken itnuzleafan adında siteye yönlendirildim bu nedir?

Koalaya

Centipat
Makaleler
1
Angel beats izlerken bir anda itnuzleafan adında bir site açıldı. Hemen kapattım ancak bu nedir?

İzlediğim site bilindik bir site.Turkanime.net'den izliyordum.

Videoların içlerinde de reklamlar var, muhtemelen onlardan biri. Açılır pencere şeklinde, pop-up ads.

@24099 hocam sizin bir bilginiz var mı? Oynatıcı seçtiğimiz yerde Fembed adında olanı seçip oynatma tuşuna basınca oraya yönlendirdi. Meşgul ettiysem kusuruma bakmayın.

Açıkçası ilgili siteye hiç girmediğinden reklam kaynaklı mı yoksa zararlı kaynaklı mı bilgim yok.

En mantıklısı sisteminizi iyi bir IS ile taratmanızdır. Temizse zararlı kaynaklı değil, sitenin reklamıdır.

Reklam engelleyiciler ek olarak işe yaramayabiliyor pop-uplarda.

Hocam mobildeydim. Anında itnuzleafan'ı görünce sayfayı kapattım. Sayfa daha yüklenmemişti. O derece.
Mobildeysen bir sorun olacağını sanmıyorum, bilinen açıklar arasında yanlışım yoksa bağlantı yoluyla zararlı bulaşma olayı yok Android'in yeni sürümleri için. Çok eski sürümlerinde vardı bu mevzu ama şimdikilerde yok. Herhangi bir zararlı APK indiğinde kurmadıysanız sorun yok.

Mobildeysen bir sorun olacağını sanmıyorum, bilinen açıklar arasında yanlışım yoksa bağlantı yoluyla zararlı bulaşma olayı yok Android'in yeni sürümleri için. Çok eski sürümlerinde vardı bu mevzu ama şimdikilerde yok. Herhangi bir zararlı APK indiğinde kurmadıysanız sorun yok.

Telefonum 6.0.1 falandı sanırım Android sürümü. Bayağı eski.

Yeni konular

Geri
Yukarı