Anime izlerken itnuzleafan adında siteye yönlendirildim bu nedir?

Telefonum 6.0.1 falandı sanırım Android sürümü. Bayağı eski.
6.0 için hatam yoksa bulunmuyor. Daha da eski sürümler için geçerli dediğim şey.

Yine de tam emin değilim, Android exploitlerine uzun zamandır göz atmadım. Belki çıkmış olabilir ama pek çok yaygın kullanılan bir atak vektörü değil bundan emin olabilirsin. Belki de hiç kullanılmıyor public hedefsiz saldırılarda.

6.0 için hatam yoksa bulunmuyor. Daha da eski sürümler için geçerli dediğim şey.
Teşekkür ederim hocam. Kaspersky ile tarattığımda bir şey bulunmadı. Bir daha girmeyi deneyeceğim. Umarım adresi yanlış görmüşümdür de bu kadar endişeyi boşuna yapıyorumdur.

@24099 yeniden yaptım yaptığım şeyi. Önce itnuzleafan diye bir şey vardı adres çubuğunda, sonra bravomarket(nokta)site adında bir yere girdi. Koronayı nasıl atlattım falan yazıyordu. Sonra ekrana "İndirmek için Brave'in depolama alanına erişmesi gerekiyor" yazısı geldi. Hemen sekmelerden burayı açtım. Bir şey indirmedim. Ancak bu bir iplogger falan olabilir mi?
Chrome eklentilerinizde garip bir şey var mı?
chrome://extensions
Mobilde brave kullanıyorum hocam. Eklenti falan göremiyorum varsa da.

Ben mobil yazdığınızı görmemişim.
Android 6.0'ın üstünde apk yükleme ve erişim izni verme haricinde virüs bulaşma riski imkansıza yakındır. Girdiğiniz site basit bir reklam sayfası dert etmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı