Anime İzleyenler Yasaklanmalı Denmek İstenmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin amacı farklı olabilir ama normal şartlarda sadece bir soru sormuş. Belki de öyle bir amacı yoktu. Moderatör ve yönetim kadrosunun bu tarz tartışmalara bile girmemesi gerekir bence. Evet, soru tarzında bir yönlendirme de var. Yine de konuya bakınca bu kadar keskin bir cevap verilmemeli diye düşünüyorum. Sizin yorumunuz da konuyu bir yöne doğru yönlendirme yapıyor. Öyle bir algı varsa bile umursamadan geçmek lazım bence. Sizinle hiç tartıştığımızı da hatırlamıyorum. Bunu dostane bir yorum olarak görmenizi umarım.

Anime izleyen kişilere "animeci tayfa" denmesi konusunda da bir sorun göremiyorum. Hakaret ya da başka bir şey yok. "Anime izlemeyen tayfa" demekten bir farkı yok.

Attığın öneriyi insanlar yorumlayınca onu düşünmüş. Çok sade yazmışsın ki gerisi okurun bilinçaltında tamamlanmış.

Son düzenleme:
Türkçemizi düzgün kullanman lazım, kendini ifade edemiyorsun. Ayrıca açtığın konunun ifade edilecek herhangi bir yanı olduğunu düşünmüyorum, saçma bir konu. Bu tarz yanlış anlaşılmalar yaşarsın dikkat etmezsen.

Peki neden?
''Animeciler yasaklanmalı, şu X sebepten dolayı.'' şeklinde belirtmiyorsun ki, insanların ne demesini bekliyorsun?
Yanlış anlaşılmayı çözmek için konu açıyorum, yine yanlış anlaşılıyorum. Ben yasaklanmalı diye bir şey demedim, demedim. Sadece anket gibi bir şey yapmak istedim. Kimin kalbini kırdıysam da özür diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…