Anime İzleyenler Yasaklanmalı Denmek İstenmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Taha E.1907

Hectopat
Yer
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Daha fazla  
Açtığım konuda "Yasaklanmalı mı?" diyerek soru soruyorum (Bence yasaklanmamalılar.). Sonra bir yetkili çıkıp beni "Yasaklanmalı." demişim gibi gösteriyor ve "ayrımcı" ilan ediyor. Sonrasında ise bütün üyeler beni ırkçı ilan ediyor ve ben cevap bile veremeden konu kilitleniyor. Nasıl iş anlamadım gerçekten.

Direkt olarak ayrımcısınız demedim fakat böyle bir soruyu düşünmek bile ilginç. İnsanları "animeci" diye ayırmak nedir? Onları neden farklı görüyorsunuz? Böyle bir gruplandırma yapıp üzerine de böyle bir soru soruyorsunuz ve hiçbir görüş belirtmiyorsunuz. Bu durumda ayrımcı gibi duruyorsunuz. Sıradan biri, onları farklı görmeyi düşünmezdi bile. Üzerine vakit harcayıp bir de konu açmışsınız. Görüşünüzü açıklamayıp ortaya da tartışmalı bir soru atmak sizin suçunuz.

animeciyasaklanmalimi.png

Konu kilitlenmeseydi de muhtemelen 10-20 sayfa daha benzer yorumlar gelecekti çünkü konuda aktif değildiniz.

Animeci diye ayrım yapılması çok kötü. Japon çizgi film işte. Her yaşa hitap eden dizileri mevcut. Kendinizi yanlış ifade ettiniz sanırım.

Peki neden?
''Animeciler yasaklanmalı, şu X sebepten dolayı.'' şeklinde belirtmiyorsun ki, insanların ne demesini bekliyorsun?

Son düzenleme:
Yüksek ihtimalle Konu Sahibi anlatım bozukluğu yapmış, kendini ifade edememiş. Üstelemeye pek gerek yok. Zaten burada özürünü dile getirmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı