Anime kızına aşık olmak

D-dostum. Anime kızları gerçek değil...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir tane daha yaktım. Gerçeklik bazılarına göre değil.

İlaçlarını al :D
kurgusal bir karakter olduğunu, onunla herhangi bir şekilde etkileşime geçemeyeceğini ve gerçek hayatta ona benzer birini bulmanın imkansıza yakın olduğunu bildiğin sürece sorun görmüyorum.
İlaçlarını al kısmından sonra okumaya bile gerek duymadım sanki deliymişim gibi davranmayı kesseniz artık..?

İlaçlarını al :D
kurgusal bir karakter olduğunu, onunla herhangi bir şekilde etkileşime geçemeyeceğini ve gerçek hayatta ona benzer birini bulmanın imkansıza yakın olduğunu bildiğin sürece sorun görmüyorum.
Hocam zaten beynimiz mükemmel tasarlanmış bir şeye ilgi duyabilir. Ama dediğiniz gibi fazla ileri gitmesin yeter.
İlaçlarını al kısmından sonra okumaya bile gerek duymadım sanki deliymişim gibi davranmayı kesseniz artık..?
Evet hocam sanki en değişik şeye ilgi duyuyorsunuz gibi konuşuyorlar.

İlaçlarını al kısmından sonra okumaya bile gerek duymadım sanki deliymişim gibi davranmayı kesseniz artık?

Şaka yapıyorum arkadaşım. Benim de bazı oyun karakterleri hoşuma gidiyor. Eğer manyak gibi tutulduysan bir sorun vardır ama sadece hoşlanıyorsan bir şey yoktur. Ulan her cümlemin sonuna (!) mı koysam acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı