Anime kızına aşık olmak

Konu hortlasın bakalım. Neler olacak daha görmek istiyorum. 400'ten fazla anime bitirmiş birisi olarak bende kendi düşüncemi söylemem gerekirse ;

İnsanların sosyal hayattan daha fazla kaçınmaya başladığı bu dönemlerde böyle şeyler anormal değil. Ama bana pek mantıklı gelmiyor. Dediğim gibi 400'ten fazla seri bitirmişliğim var ve "aşk" duygusunun bir çizime duyulması bir tık mantıksız bence. Zaten konuyu açan arkadaşın şuan görse "biz ne yapmışız" falan diyeceğini düşünüyorum.

Olmamak elde değil. Galiba dolaylı olarak anime kızını çizen adamın tanıdığı birine aşık oluyoruz :D.
Belki sanatçı kendini çizdi, sevgilsini çizdi, annesini veya kardeşini çizdi :D.

Olmamak elde değil. Galiba dolaylı olarak anime kızını çizen adamın tanıdığı birine aşık oluyoruz :D.
Belki sanatçı kendini çizdi, sevgilsini çizdi, annesini veya kardeşini çizdi :D.
Pek çok mangaka ve anime yapımcıları serilerde karakterleri yaparken gerçekte tanıdıkları insanlardan, bazıları ana karakteri kendilerini örnek alarak yapıyorlar. Yani son derece mümkün 😃

Pek çok mangaka ve anime yapımcıları serilerde karakterleri yaparken gerçekte tanıdıkları insanlardan, bazıları ana karakteri kendilerini örnek alarak yapıyorlar. Yani son derece mümkün 😃
Bir de sanatçının zihninde işleniyor tekrardan daha güzel oluyor he he :D.

Geri
Yukarı