Animeler bağımlılık yaptı

CihanNesil

Picopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Herkese selam öncelikle konu troll değil.
Animeler karşı aşırı derecede ön yargım vardı ve arkadaşlarım sayesinde zoraki olarak anime izlemeye başladım. Birçok anime izledim ve izlediğim ilk anime olan High School Dxd'yi her an düşünüyorum. Birçok anime izledim ama yaşam amacım sadece onun yeni sezonunu beklemek gibi düşündürüyor. Tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Pek etkili ve kreatif bir tavsiye olmayacak ama mümkün olduğunca anime izleme zamanınızı başka etkinliklerle doldurmanız yararlı olabilir. Yine de izlemek istiyorsanız günde 1-2 bölüm izleyebilirsiniz. Yardımcı olabileceksem ne mutlu.

Ee ne güzel işte. Dozunu ayarlayabiliyorsan sorun yok. Mesela ben 4-5 günde 1 manga serisi bitiririm. Haftada 1-2 bölüm anime izlerim bu da 1 saati nadiren geçer.

Bi' arkadaşımı Death Note ile animeye başlattığım gün 2 gün uyumadan animeyi bitirmişti. Ruh hastası evde okulda anime izledi. Hala daha bağımlısı. Gece gece anime izliyor.

Değerli mesajlariniz için teşekürler.Bağimliliği azalticak sakin kafayla izlenicek kendimiz çok sıkmayacağimiz bir anime önerirmisiniz?

Animeler, diziler ve filmler insana duygu kontrollünü kaybettiriyor. Bağımlılık derecesinde olmak iyi bir şey değil. Ben günde 2 bölüm izliyordum, çoğu kişi bir iki günde bir animeyi bitiriyor. Siz de öyleseniz tavsiyem günde 2-3 bölüm izlemeniz.

Değerli mesajlariniz için teşekkürler. Bağimliliği azaltacak sakin kafayla izlenecek kendimiz çok sıkmayacağimiz bir anime önerir misiniz?

Saiki Kusuo no PSI-san animesini tavsiye ediyorum. Her bölümünü eğlenceli buldum. Bir de Dororo güzel.

Geri
Yukarı