Animelerle tanışma ve küçüklüğümdeki anime nefreti

Arda_Animations

Centipat
Bu arada şu konuya gelirsem aklıma geldi şimdi. Şu Zero two var ya. Bu waifuyu sevmeyen bir sürü kilitle var. Ben "Zero Two'yu seviyorum." dediğimde üstüme geliyorlar da bunlarla nasıl başa çıkabilirim?

"Zero Two"yu hiç anlamıyorum. Hiç de sevmem. Bence bu kişileri "göz ardı et" butonuna tıklayarak kurtulabilirsiniz. İnanın çok mutlu olurlar. :)

Meseowhi

Picopat
Yer
Ekran Kartı Olmayan Fakir
Bu arada şu konuya gelirsem aklıma geldi şimdi. Şu Zero two var ya. Bu waifuyu sevmeyen bir sürü kilitle var. Ben "Zero Two'yu seviyorum." dediğimde üstüme geliyorlar da bunlarla nasıl başa çıkabilirim?

İnsanalar istedikleri şeyleri severler/sevmezler. benim şu ana kadar birisi üstüme gelmedi sadece Zero Two'yu beğenmediğini söylerler bende olabilir deyip konuyu kapatırım. Mümkünse onlar ile tartışmaya girmeyin. Zevk ve renkler tartışılmazdır.

"Zero two"yu hiç anlamıyorum. Hiç de sevmem. bence bu kişileri "göz ardı et" butonuna tıklayarak kurtulabilirsiniz. İnanın çok mutlu olurlar. :)

Bu Forum'da sırf Zero Two'yu seviyorum diye. Sana baskı kuracaklarını zannetmiyorum. Bu form o kadar farklı fikirlere karşı hoşgörüsüz olmadı.

Yukarı