Animeye yeni başlayanlar için öneriler

Hocam açar mısınız biraz bu konuyu? Çoğu bölümün altında da bu yorum vardı. Anlamadım gitti.

BL. Sure let's ship Nomu X All Might. (Yazara ölüm tehtidi gönderen bile vardı. Daha açamam.)
Off ya Akame Ga Kill çok guzeldi tek sıkıntı ana karakteri Akame olması idi.
Anakarakter o olduğu için Tatsumu ve Esdeath acımadan harcadılar.

Son düzenleme:
Hayatımda konusu bu kadar iyi olup devam ettirilebilecekken boş bir şekilde bitirilen bir anime daha izlemedim. Finali dışında 10 üzerinden 9.
Devam ettirmemek için her bölüm birini öldürmüşler.

Son düzenleme:
Bende izledim bitirdim ve dizi hakkındaki eleştirilerinize katılıyorum. Toxic bir fanla karşılaşmadım şükür.
Ben gördüm, FMAB'ı kötüleyip BNHA'yı yüceltmek için uğraşan 12-13 yaşındaki çocuklarla çok kavga ettim. Hatta hiç unutmam biri Bakugou Roy Mustang ve Van Hohenheim'den daha havalı demişti. Kahkaha atmıştım. O yüzden benim BNHA'ya karşı aşırı bir ön yargım var hatta başlamadan 1 puanı basacağım aslında ama zor tutuyorum kendimi

Oww Mine dedinde kazık sahnesi geldi aklıma. Chelsea ile karıştırdım. Google'da karakteri bulmak için kullandığım arama sorgusu daha ilginçti. "lollipop girl akame ga kill"

Full metal alchemist de bana göre en havalı karakter king bradley. Albay a pek ısınamamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…