Animeye yeni başlayanlar için öneriler

Hocam açar mısınız biraz bu konuyu? Çoğu bölümün altında da bu yorum vardı. Anlamadım gitti.

BL. Sure let's ship Nomu X All Might. (Yazara ölüm tehtidi gönderen bile vardı. Daha açamam.)
Off ya Akame Ga Kill çok guzeldi tek sıkıntı ana karakteri Akame olması idi.
Anakarakter o olduğu için Tatsumu ve Esdeath acımadan harcadılar.

Son düzenleme:
Bende izledim bitirdim ve dizi hakkındaki eleştirilerinize katılıyorum. Toxic bir fanla karşılaşmadım şükür.
Ben gördüm, FMAB'ı kötüleyip BNHA'yı yüceltmek için uğraşan 12-13 yaşındaki çocuklarla çok kavga ettim. Hatta hiç unutmam biri Bakugou Roy Mustang ve Van Hohenheim'den daha havalı demişti. Kahkaha atmıştım. O yüzden benim BNHA'ya karşı aşırı bir ön yargım var hatta başlamadan 1 puanı basacağım aslında ama zor tutuyorum kendimi :D

Oww Mine dedinde kazık sahnesi geldi aklıma. 🤣 Chelsea ile karıştırdım. Google'da karakteri bulmak için kullandığım arama sorgusu daha ilginçti. "lollipop girl akame ga kill"
13e91043699b46077fcf8757c77fc018.jpg

Ben gördüm, Fmab'ı kötüleyip Bnha'yı yüceltmek için uğraşan 12-13 yaşındaki çocuklarla çok kavga ettim. Hatta hiç unutmam biri bakugou roy mustang ve van Hohenheim'den daha havalı demişti. Kahkaha atmıştım. O yüzden benim Bnha'ya karşı aşırı bir ön yargım var hatta başlamadan 1 puanı basacağım aslında ama zor tutuyorum kendimi :D

Full metal alchemist de bana göre en havalı karakter king bradley. Albay a pek ısınamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı