Animus Projesi'nin son durumu nedir?

Matteach

Hectopat
Merhaba dostlar. Animus Projesi en son kapandıklarını açıkladı. Yamalarını da herkese erişilebilir yapacaklardı. Ses seda yok. AC Valhalla yaması arıyorum en son sürümü için ama onu da bulamıyorum. Bu gruptan haberi olan var mı?

Bırakıp gittiler. 1 ay sonra tüm yamaları ücretsiz paylaşacaklardı sözde. İşin garibi parayla abone olanlar da yama indiremiyor. RDR2'den darbeyi yedikten sonra bir daha toplayamadılar.

Forum donanımdaki Valhalla konusuna bak son yorumda biri paylaşmış.

Bırakıp gittiler. 1 ay sonra tüm yamaları ücretsiz paylaşacaklardı sözde. İşin garibi parayla abone olanlar da yama indiremiyor. RDR2'den darbeyi yedikten sonra bir daha toplayamadılar.

Anonymous değil mi o bahsettiğiniz.

Ben adamlara abone olmamama rağmen tüm yamalarına erişebiliyorum. AC Valhalla konusu için maalesef bıraktıkları için yamayı güncellemiyorlar ve bu yüzden kalıyor öyle. @Hüseyin42 bu konudan darbe yiyen Anonymous değil miydi?
Evet öyleymiş. İsim benzerliğinden karıştırdım.

Hocam link alabilir miyim rica etsem.

Geri
Yukarı